Ads Booster

Skuteczne kampanie rozliczane prowizyjnie

Ads Booster

Od wielu lat prowadzimy setki kampanii reklamowych zwiększających sprzedaż w polskich sklepach internetowych.

Łączymy w nich system reklamowy Google, Facebooka i Allegro. W ramach Ads Booster możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów płacąc za obsługę wyłącznie prowizję od wygenerowanej sprzedaży!

Za nazwą Ads Booster kryje się prowadzenie wielokanałowych kampanii sprzedażowych rozliczanych w modelu efektywnościowym. Nie musisz podejmować decyzji o stałej miesięcznej opłacie należnej niezależnie od osiągniętego wyniku.

Płacisz za wynik zachowując nadal kontrolę nad miesięcznym budżetem działań. Jest to rozwiązanie niezwykle bezpieczne i skuteczne dla Twojej firmy, ponieważ gwarantuje ono, że obie strony będą miały ten sam cel: maksymalizację sprzedaży z zachowaniem zyskowności!

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h propozycję działań dla Twojego sklepu!

Zamów bezpłatną wycenę

Co daje Tobie Ads Booster?

PO PIERWSZE

ROZLICZENIE ZA EFEKT

Po pierwsze, rozliczanie prowizyjne - w usłudze tej nie ma żadnych stałych opłat poza budżetem reklamowym. Za naszą pracę płacisz prowizję od wygenerowanej sprzedaży naliczaną zgodnie z raportami sprzedażowymi z Google Analytics lub panelu Allegro Ads. Prowizja ustalana jest indywidualnie.

PO DRUGIE

GWARANCJA

Po drugie, gwarancję satysfakcji - w umowie zapisujemy poziom rentowności kampanii, jako minimalny próg, poniżej którego prowizja nie będzie naliczana!

PO TRZECIE

DOPASOWANIE

Po trzecie, elastyczny budżet - precyzowany jest jedynie minimalny budżet miesięczny, lecz jego realną wysokość na bieżąco możesz modyfikować i dostosowywać np. do sezonowości Twojej sprzedaży.

PO CZWARTE

WIELOKONAŁOWOŚĆ

Po czwarte, wielokanałowość działań - często łączenie kampanii w Google, na Facebooku i Allegro powoduje znaczne zwiększenie kosztów Obsługi. W ramach Ads Booster połączymy dla Ciebie wybrane systemy reklamowe w ramach jednej usługi.

PO PIĄTE

KONWERSJA

Po piąte, wsparcie w optymalizacji konwersji - na początku działań bezkosztowo przygotujemy dla Ciebie rekomendację zmian na stronie, które poprawią współczynnik konwersji.

PO SZÓSTE

SPECJALIZACJA

Po szóste, wsparcie najwyższej klasy Specjalistów - Partner Premium dla Google dysponujący własnym, licencjonowanym system CSS do kampanii produktowej, czy najwyższy rangą Partner+ dla Allegro, to tylko wybrane tytuły naszej agencji. Gwarantujemy Tobie, że nad kampaniami pracować będą certyfikowani specjaliści z bardzo bogatym doświadczeniem.

INDYWIDUALNA OFERTA

Ze względu na szerokość współpracy i partnerskie relacje nawiązywane z Klientami korzystającymi z tej oferty, przygotowujemy indywidualne oferty, w których pod uwagę bierzemy branżę, w której działasz, wysokość budżetu jak i historyczne wyniki prowadzonych kampanii. Przed zawarciem umowy poznasz naszą strategię, a także krytyczne błędy, których wyeliminowanie będzie konieczne na starcie współpracy. Jeżeli chcesz poznać szczegóły, to napisz do nas już dzisiaj!

Dlaczego Traffic Trends, to najlepszy Partner w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych dla Twojego sklepu?

Od 2011 roku prowadzimy kampanie reklamowe w systemie Google i Facebooka. System Allegro poznaliśmy od razu gdy został udostępniony agencjom. Posiadamy wiele certyfikatów, najwyższych stopni partnerskich, a o jakości naszych prac niech świadczą setki zadowolonych Klientów i opublikowane case study na naszej stronie. I nie dbamy o to, tylko po to, by się pochwalić nowym odznaczeniem. Robimy to by podnosić nasze kompetencje w obsłudze reklamowej sklepów internetowych i by dostarczać Wam najwyższą jakość usługi.

Nie znaleźliśmy w naszym kraju drugiej agencji marketingowej tak mocno skoncentrowanej na obsłudze e-commerce i rozwijającej kompetencje głównie w obszarze sprzedażowym. Zaproponowanie usługi w modelu efektywnościowym jest reakcją na Wasze oczekiwania, ale i efektem wewnętrznego przekonania, że potrafimy stworzyć i przeprowadzić kampanię skuteczną i zyskowną.

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h propozycję działań dla Twojego sklepu!

Zamów bezpłatną wycenę

Nasz zespół

40+

Liczba naszych pracowników

400+

Liczba otwartych projektów

1mln+

Kliknięć reklamowych

0,5mln+

Polubień na facebooku

150mln

Miesięczne przychody klientów

Rekomendacje

Firmę Traffic Trends charakteryzuje profesjonalizm, doskonały kontakt z Klientem oraz wysoka skuteczność realizowanych kampanii.

Rzetelne podejście do Klienta oraz troska o realizację ich celów powodują, iż współpraca z Traffic Trends jest zorientowana strategicznie i długoterminowo. Zdecydowanie polecam wszystkim potencjalnym Klientom!

Paweł Tomkiewicz, Skorzana.com, ButyRaj.pl

 • Babyono
 • Bilety24.pl
 • British Council
 • Casu
 • Craft
 • Danfoss
 • Frisco
 • Gatta
 • Logitech
 • Media Markt
 • Riff
 • Sylwia Majdan
 • AA Cosmetics
 • Danhen
 • Mass Denim
 • Wola
 • Konesso
 • Bludshop

Zobacz wszystkie rekomendacje

Znajdź nas również tu:

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
ul. Piątkowska 163
60-650 Poznań
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!