Bezpłatna konsultacja

Allegro Ads

Największy marketplace w Polsce podbijesz łącząc siły z doświadczonym zespołem i unikalną technologią, którą wykorzystuje każdego dnia!

4,8

Ocena na bazie 134 opinii z Google

50+

Liczba doświadczonych specjalistów pracujących w TT

120+

Liczba softów wykorzystywanych w pracy dla Ciebie

Dlaczego warto?

Korzystanie z reklam dostępnych w systemie Allegro Ads to najskuteczniejszy sposób na regularne zwiększanie sprzedaży na Allegro. Od budowy świadomości marki za pomocą reklam graficznych, po najbardziej efektywne Oferty Sponsorowane. Zyskowność Allegro Ads nie ma granic!

Miliony Polaków każdego dnia szukają swoich ulubionych produktów na Allegro, korzystając z Allegro Ads dotrzesz do nich pierwszy!

Showcase

Reklama graficzna

Oferty Sponsorowane

Allegro Ads w Traffic Trends

Allegro Ads to gąszcz formatów reklamowych, które pozwalają pozyskiwać klientów od strony głównej, po strony oferty. Od reklamy banerowej po podbicie pozycji konkretnego produktu. Idealną strukturę kampanii zapewni Ci doświadczony partner, którego jakość potwierdza nie tylko status Partnera+ ale również tytuł Education Champion Allegro Ads!

W ramach współpracy zapewniamy wsparcie w konfiguracji, kreacji i optymalizacji niezbędnych zasobów wpływających na skuteczność działań:

  • grafik reklamowych

  • wideo produktowych

  • nagłówków do reklamy szablonowej

Specjalna oferta Allegro Ads
Skorzystaj z bezpłatnego i niezobowiązującego testu!
Zamów kontakt
AdTech

Efektywność naszych działań opieramy nie tylko na zespole doświadczonych Specjalistek i Specjalistów Allegro Ads, ale także na zaawansowanej technologii reklamowej wspierającej efektywność działań! W prowadzonych kampaniach wspiera nas rozbudowane oprogramowanie autorskie, a także rozwiązania oparte o AI. Współpracując z nami zyskujesz nie tylko opiekę nad kontem, ale także zaawansowany i nowoczesny ekosystem reklamowy!

W czym pomaga nam soft?
Wykluczanie nieefektywnych ofert
Harmonogram reklam
Regulacja budżetów
Grafiki reklamowe
Regulacja CPC
Powiadomienia o anomaliach
Wideo reklamowe
Przenoszenie ofert
Wyświetlanie listy ofert
20+ innych
Wsparcie graficzne w cenie

Tak, dobrze widzisz - w ramach współpracy zapewnimy Tobie wsparcie graficzne bez dodatkowej opłaty! Niezbędne grafiki i animacje, przygotowane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, będziemy realizować dla Ciebie przez cały okres trwania umowy!

Harmonogram

ANALIZA

Pierwszym etapem naszych rozmów będzie analiza Twojego konta Allegro, która pozwoli nam uczciwie oszacować potencjał na poprawę wyników.

UMOWA

Jeśli strategia będzie Ci odpowiadać - zawrzemy bezpieczną, elastyczną i bezterminową umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

ANALIZA

Kampanie będą podlegać ciągłej analizie danych efektywnościowych względem założonych celów. Będziemy do tego wykorzystywać autorskie oprogramowanie dostępne tylko dla Klientów Traffic Trends.

RAPORTOWANIE

Od początku uzyskasz dostęp do pełnych raportów kampanii Allegro Ads w naszym Panelu Klienta oraz zachowasz dane bezpośrednio na koncie reklamowym.

STRATEGIA

Uzupełnieniem analizy będzie nasza autorska strategia wraz z rekomendacją budżetu, estymacją wyników i celami, które będziemy chcieli zrealizować dla Twojej firmy.

KONFIGURACJA

Na początku współpracy zadbamy o perfekcyjną konfigurację kampanii reklamowych.

OPTYMALIZACJA

Oczywiście nie każda strategia jest w 100% trafiona, dlatego w trakcie współpracy Specjaliści i Specjalistki Allegro Ads będą dokonywać cyklicznych optymalizacji działań w celu podniesienia ich efektywności.

Dlaczego Traffic Trends?

Kampanie reklamowe Allegro Ads prowadzimy od początku 2019 roku. Jesteśmy najwyższym rangę Partnerem+ Allegro Ads, a także jako pierwsza firma w historii zdobyliśmy odznaczenie Education Champion. 


Naszym Klientom gwarantujemy unikalne połączenie Specjalistów i Specjalistek z zaawansowanym wsparciem technologicznym!To właśnie kooperacja doświadczonego zespołu z nowoczesną technologią reklamową pozwoliła Traffic Trends stać się liderem rynku agencji performance marketingu dla e-commerce.

50+
osób w zespole
150+
softu wspierającego pracę
450+
otwartych projektów
4 mln+
budżetu miesięcznego
Nasze badge

Naszą siłą jest również umiejętność skutecznego działania w wielu systemach reklamowych i budowa lejka wykraczającego ponad pojedynczy system.

Nasze bogate doświadczenie i jakość działań potwierdza fakt, że jesteśmy:

  • Partnerem Premium Google

  • Business Partnerem Meta

  • Allegro Ads Partnerem+

  • Advertising Partnerem Microsoftu

  • Google CSS Partner

  • nominowani do Google Partner Awards EMEA

  • Education Champion Allegro Ads

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!