Audyt SEO sklepu internetowego

Rachunek sumienia każdego, który myśli o wysokiej sprzedaży

Audyt SEO sklepu internetowego

Audyt sklepu internetowego pod kątem SEO to potężny zbiór wartościowych rekomendacji!

Chcesz upewnić się, że Twoja strona jest odpowiednio przygotowana do procesu pozycjonowania? Zleciłeś pozycjonowanie, ale nie jesteś zadowolony z efektu? Działasz samodzielnie, ale w zakresie optymalizacji brakuje Ci wiedzy? Nic prostszego! Audyt SEO to potężny zbiór rekomendacji zmian, które poprawią ocenę Twojej strony w oczach Google’a.

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę audytu Twojej strony www!

Zamów bezpłatną wycenę

PO PIERWSZE

KOD STRONY

Każdy element Twojej strony internetowej to równocześnie szansa i zagrożenie dla jej pozycji. Najmniejsze niedopatrzenie w kodzie strony może narazić Cię na znaczące straty. Zdecydowanie warto mieć pewność, że pod kątem budowy strona jest przygotowana w 100% i spełnia wszystkie zalecenia jakie Google przekazuje webdeveloperom.

PO DRUGIE

TREŚCI NA STRONIE

Tworzysz treści na swoją stronę, ale nie jesteś do końca przekonany czy robisz to dobrze? Zweryfikuj to! Audyt SEO wskaże zarówno ewentualne błędy w samym umieszczeniu treści na stronie www, jak i podpowie Tobie gdzie jeszcze możesz zwiększyć potencjał redaktorski.

PO TRZECIE

STRONA MOBILNA

Praca nad Audytem SEO Twojej strony nie będzie bazować jedynie na ocenie jej „dużej” wersji. Ze względu na wciąż rosnący udział urządzeń mobilnych w ruchu na stronach www, każdy punkt przeanalizujemy również i pod tym kątem. Nie możemy pozwolić na to, by przygotować stronę idealnie tylko pod Klienta korzystającego z urządzenia stacjonarnego!

PO CZWARTE

CZAS ŁADOWANIA

Bardzo ważnym czynnikiem, zarówno dla Klientów jak i dla Google’a, jest czas ładowania Twojej witryny. Jeśli jest za długi – spadasz w rankingach i tracisz zniecierpliwionych Klientów. Poprawmy go i przyspieszmy Twoją stronę! Wpływ na ten proces może mieć wiele czynników – nie tylko rozmiar i waga zdjęć, ale również dodatkowe i często niepotrzebne skrypty spowalniające pracę witryny.

Audyt SEO to idealny wstęp lub bolesny rachunek sumienia

Audyt SEO, to potężny raport, który bardzo krytycznie ocenia analizowane strony internetowe i przekazuje liczne uwagi, co do ich kształtu i projektu. Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z własną stroną www, to będzie to idealny wstęp do dalszej promocji. Jeśli jednak działasz już od dawna i dopiero teraz chcesz przeanalizować kondycję strony, potraktuj Audyt SEO jako rachunek sumienia. Mogłeś go zrobić wcześniej, jednak najważniejsze, że w końcu się zdecydowałeś!

Dlaczego Traffic Trends, to najlepszy Partner w zakresie Audytu SEO?

Nie jesteśmy w stanie podliczyć ile Audytów SEO przeprowadziliśmy od dnia powstania Traffic Trends. Liczba ta zapewne zbliżyła się już do tysiąca! Dzięki temu doskonale wiemy jakie obszary są dla Google’a najważniejsze i jakie poprawki mogą przynieść największy efekt! Na bieżąco dostosowujemy nasz audyt do panujących realiów wyszukiwarek i aktualizujemy go o nowe, istotne czynniki, tak byś zawsze doświadczył najwyższej jakości usługi.

Bogate doświadczenie w optymalizacji sklepów internetowych powoduje również, że Traffic Trends to bezkonkurencyjny wybór w kwestii autorów Audytu SEO dla sklepu online. Audyt taki różni się od tradycyjnego – ocenia w końcu projekt znacznie większy i bardziej skomplikowany niż zwykła strona małej, lokalnej firmy. Nie możesz oddać tak istotnego zadania osobie bez odpowiednich kompetencji. Tutaj możesz być pewien, że te kompetencje i doświadczenie są na najwyższym możliwym poziomie!

Najpopularniejsze platformy sklepowe, które obsługujemy

Nasz zespół

40+

Liczba naszych pracowników

400+

Liczba otwartych projektów

1mln+

Kliknięć reklamowych

0,5mln+

Polubień na facebooku

150mln

Miesięczne przychody klientów

Rekomendacje

Współpraca z firmą Traffic Trends zaowocowała wzrostem sprzedaży naszych produktów.

Kreatywne rozwiązania, starannie dobrane narzędzia reklamowe oraz indywidualne podejście sprawiło, że jesteśmy obecnie wiodącym sklepem z militariami w Polsce. Efektywne pozycjonowanie to też rezultat jasnej i rzeczowej komunikacji. Serdecznie dziękujemy za profesjonalna obsługę na najwyższym poziomie. Zdecydowanie rekomendujemy wszystkim współpracę z firmą Traffic Trends!

Tomasz Grzybowski, Milworld.pl

 • Babyono
 • Bilety24.pl
 • British Council
 • Casu
 • Craft
 • Danfoss
 • Frisco
 • Gatta
 • Logitech
 • Media Markt
 • Riff
 • Sylwia Majdan
 • AA Cosmetics
 • Danhen
 • Mass Denim
 • Wola
 • Konesso
 • Bludshop

Zobacz wszystkie rekomendacje

Znajdź nas również tu:

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
ul. Piątkowska 163
60-650 Poznań
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!