Mobile Menu
audyt seo dla sklepu internetowego

Audyt SEO dla sklepu internetowego

Audyt SEO to fundament Twojego pozycjonowania!

Większy ruch organiczny z wyszukiwarek internetowych, to Twój cel? Zacznij od Audytu!

Darmowy ruch z wyszukiwarki Google to Święty Graal sprzedaży internetowej. Media społecznościowe, blog, YouTube – te źródła mają trudniej, bo służą do tego, by pobudzić potrzebę zakupową. Google ją realizuje, czyli pozwala Ci trafić do tych, którzy już wiedzą, że chcą coś kupić i tylko szukają miejsca, w którym to zrobią. I właśnie przez to walka o TOP10 Google jest zacięta jak nigdy wcześniej.

Bez zmian się nie obejdzie

Jeszcze kilka lat temu pozycjonowanie i walka o TOP10 Google było wyścigiem na budżety i liczbę linków, które z innych stron prowadziły do stron Klientów agencji SEO. Te czasy już jednak szczęśliwie odeszły i obecnie proces pozycjonowania jest dużo bardziej złożony. Poza linkami wiele zależy od treści na Twojej stronie www, ale przede wszystkim od tego jak zoptymalizowana pod wyszukiwarkę jest Twoja strona. Co znaczy zoptymalizowana?

Strona zoptymalizowana, to upraszczając witryna, która na każdym istotnym dla Google'a polu jest doskonała. Począwszy od czasu ładowania, przez wersję mobilną, treści, nagłówki, sekcję META, sitemapy, przekierowania, alty obrazków, aż po linkowanie wewnętrzne. Nie rozumiesz niektórych z powyższych terminów? Nie dziw się! Nikt, kto nie pracuje w branży SEO i nie odpowiada za pozycjonowanie stron nie jest w stanie opanować wszystkich tzw. czynników rankingowych i wymagań jakie gigant z Mountain View kieruje w stronę web-developerów. Dla nas przygotowywanie audytów SEO jest zawodową codziennością, a czynniki rankingowe nie mają przed nami tajemnic.

Pozwól swojej stronie być idealną!

Na szczęście na polu optymalizacji większość błędów popełnianych w przeszłości można łatwo zniwelować. Sami wielokrotnie widzieliśmy, jak samo wdrażanie audytu SEO dawało powalające efekty, wprowadzało wiele szerokich fraz na klikalne pozycje i dawało "kopa" w walce o słowa kluczowe. Widzieliśmy również rozgoryczonych właścicieli sklepów, którzy wydali potężne kwoty na działania SEO w miejscu, w którym nikt o ich stronę nie zadbał, tak jak powinien, traktując audyt strony internetowej bardzo pobieżnie.

Wiemy, jak optymalizować sklepy

Dlaczego? Powody mogą być dwa. Po pierwsze – "stara szkoła" pozycjonowania nie przykłada nadal tak dużej wagi do analizy On-Site strony internetowej. Większość efektów stara się uzyskać za pomocą procesu linkowania. Po drugie – specjaliści pozycjonowania zwykłych stron internetowych wcale nie muszą dobrze odnajdywać się w przygotowywaniu Audytu SEO dla sklepu internetowego. Sklep jest tworem większym, bardziej skomplikowanym i złożonym. Jego optymalizacja nie jest tak łatwa jak optymalizacja strony firmowej składającej się z kilku podstron.

I właśnie dlatego zachęcamy Cię do rozpoczęcia lub kontynuowania swojej przygody z pozycjonowaniem od Audytu SEO stworzonego przez Specjalistów naszej agencji. Od początku istnienia stworzyliśmy i wdrożyliśmy ponad pół tysiąca audytów, które przyniosły ponadprzeciętne rezultaty. Wierzymy, że tak stanie się i w Twoim przypadku!


Zamów darmową ofertę

Zrobimy coś razem?

Zamów darmową ofertę i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Odezwiemy się
tak szybko, jak to możliwe.

Jak pozycjonujemy sklepy internetowe?

Sprawdź jakich technik używamy do pozycjonowania sklepów internetowych. Walka o wysokie pozycje w wyszukiwarce Google to nieustanna optymalizacja sklepu oraz analiza tego, które działania przynoszą najlepszy efekt w postaci ruchu na Twojej stronie internetowej. Zapoznaj się z historiami sklepów internetowych, które dzięki pozycjonowaniu zdobyły wysokie pozycje w wyszukiwarce.

opinie naszych klientów

mamy przyjemność pracować dla

traffic trends w liczbach

400
Pomogliśmy już ponad 400 sklepom
i biznesom internetowym.
40
Zatrudniamy 40 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są do Twojej dyspozycji.
10
Docenił nas w Rankingu Fast 50. Zajęliśmy 10 miejsce w Europie Centralnej.

© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych