Mobile Menu
Pozycjonowanie sklepu internetowego

AUDYT SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

Jesteś pewien, że nic nie zakłóca sprzedaży w Twoim sklepie?

Martwią Was porzucone koszyki, ale nie możecie znaleźć przyczyny, dlaczego tak się dzieje? Klienci po wylądowaniu na karcie produktu szybko ją opuszczają bez dokonania zakupów? Z miesiąca na miesiąc ruch wzrasta, a sprzedaż jest na podobnym poziomie? Przyczyn takiego stanu może być wiele!

Jako agencja marketingu internetowego zdajemy sobie sprawę, że ruch na stronach sklepów internetowych to nie wszystko. Bardzo ważne jest przystosowanie swojego sklepu do standardów i zachowań Klientów, i to niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynacie swoją przygodę ze sprzedażą produktów przez internet, czy działacie w e-commerce od lat.

Audyt Sprzedaży poddaje analizie wszystkie najważniejsze elementy wpływające na sprzedaż w Waszym sklepie. Przygotowując audyt skupiamy się na ocenie wizualnej sklepu, kwestiach technicznych, takich jak nawigacja, czas ładowania i bezpieczeństwo, a także poruszamy zagadnienia biznesowe - dostępność produktów, ich ceny, logistykę, płatność oraz analizujemy podejmowane działania marketingowe i obsługę Klienta we wszystkich kanałach.

Przy pomocy specjalistycznych narzędzi sprawdzimy kwestie determinujące sprzedaż - warunki zwrotów produktów, szybkość wysyłki, ceny i dostępność oraz szerokość oferty. Następnie porównamy te dane względem konkurencji i zaproponujemy działania, dzięki którym będziecie mogli efektywnie zoptymalizować konwersję w swoim sklepie i zwiększyć sprzedaż.

To nie wszystko!

Z audytu sprzedaży dowiecie się również jak poprawnie analizować ruch w sklepie internetowym i jak stworzyć sklep przyjazny dla klienta, aby proces zakupowy był dla niego przyjemnym przeżyciem. Zaproponujemy również przeprowadzenie szeregu testów mających na celu wyłonienie najbardziej skutecznych praktyk, jakie warto wdrożyć. Wszystko to w trosce o jak najwyższą efektywność Waszych sklepów!

Zrobimy coś razem?

Zamów darmową ofertę i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Odezwiemy się
tak szybko, jak to możliwe.

Jak pozycjonujemy sklepy internetowe?

Sprawdź jakich technik używamy do pozycjonowania sklepów internetowych. Walka o wysokie pozycje w wyszukiwarce Google to nieustanna optymalizacja sklepu oraz analiza tego, które działania przynoszą najlepszy efekt w postaci ruchu na Twojej stronie internetowej. Zapoznaj się z historiami sklepów internetowych, które dzięki pozycjonowaniu zdobyły wysokie pozycje w wyszukiwarce.

opinie naszych klientów

mamy przyjemność pracować dla

traffic trends w liczbach

400
Pomogliśmy już ponad 400 sklepom
i biznesom internetowym.
40
Zatrudniamy 40 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są do Twojej dyspozycji.
10
Docenił nas w Rankingu Fast 50. Zajęliśmy 10 miejsce w Europie Centralnej.

© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych