Bezpłatna konsultacja

Bing Ads

Niszową, ale skuteczną sprzedażowo wyszukiwarkę wykorzystasz w kooperacji z doświadczonym zespołem i unikalną technologią, którą wykorzystuje każdego dnia!

4,8

Ocena na bazie 134 opinii z Google

50+

Liczba doświadczonych specjalistów pracujących w TT

120+

Liczba softów wykorzystywanych w pracy dla Ciebie

Dlaczego warto?

Choć wyszukiwarce Microsoftu daleko do popularności Google, to jednak system reklamowy Microsoft Advertising stanowi interesującą niszę reklamową. Wysoka skuteczność sprzedażowa działań reklamowych rekompensuje mniejszą ich skalę. Dzięki temu wielu naszych Klientów generuje dodatkowy zysk wykorzystując reklamy w Bingu


Bing Ads umożliwia zaprojektowanie pełnego lejka sprzedażowego wykorzystującego zarówno sieć reklamową Microsoftu, jak i wyszukiwarkę Bing.

Sieć reklamowa

Reklama tekstowa

Reklama produktowa

Bing Ads w Traffic Trends

Microsoft Advertising (Bing Ads) to wiele formatów reklamowych i typów kreacji. Kampanie nastawione na sprzedaż potrzebują feedu i tekstów, ale już do wyjścia poza wyszukiwarkę niezbędne będą odpowiednie grafiki. 

W ramach współpracy zapewniamy wsparcie w konfiguracji, kreacji i optymalizacji niezbędnych zasobów wpływających na skuteczność działań:

 • pliku produktowego

 • grafik reklamowych

 • wideo

 • tekstów i nagłówków

Specjalna oferta Bing Ads
Skorzystaj z bezpłatnej analizy oraz atrakcyjnej oferty!
Zamów kontakt
AdTech

Efektywność naszych działań opieramy nie tylko na zespole doświadczonych Specjalistek i Specjalistów Bing Ads, ale także na zaawansowanej technologii reklamowej wspierającej efektywność działań! W prowadzonych kampaniach wspiera nas rozbudowane oprogramowanie autorskie, a także rozwiązania oparte o AI. Współpracując z nami zyskujesz nie tylko opiekę nad kontem, ale także zaawansowany i nowoczesny ekosystem reklamowy!

W czym pomaga nam soft?
Teksty reklamowe
Powiadomienia o anomaliach
Grafiki reklamowe
Zbiorcze raporty porównawcze
Wideo reklamowe
Analiza strony i konkurencji
Keyword research
Wsparcie graficzne w cenie

Tak, dobrze widzisz - w ramach współpracy zapewnimy Tobie wsparcie graficzne bez dodatkowej opłaty! Niezbędne grafiki i animacje, przygotowane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, będziemy realizować dla Ciebie przez cały okres trwania umowy!

Harmonogram współpracy

ANALIZA

Pierwszym etapem naszych rozmów będzie analiza Twojego konta Microsoft Advertising, która pozwoli nam uczciwie oszacować potencjał na poprawę wyników.


UMOWA

Jeśli strategia będzie Ci odpowiadać - zawrzemy bezpieczną, elastyczną i bezterminową umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia.


ANALIZA

Kampanie będą podlegać ciągłej analizie danych efektywnościowych względem założonych celów. Będziemy do tego wykorzystywać autorskie oprogramowanie dostępne tylko dla Klientów Traffic Trends.

RAPORTOWANIE

Od początku uzyskasz dostęp do cyklicznych raportów kampanii bing Ads oraz zachowasz dane bezpośrednio na koncie reklamowym.

STRATEGIA

Uzupełnieniem analizy będzie nasza autorska strategia wraz z rekomendacją budżetu, estymacją wyników i celami, które będziemy chcieli zrealizować dla Twojej firmy.

KONFIGURACJA

Na początku współpracy zadbamy o perfekcyjną konfigurację nie tylko nowych kampanii, ale także narzędzi analitycznych. 

OPTYMALIZACJA

Oczywiście nie każda strategia jest w 100% trafiona, dlatego w trakcie współpracy Specjaliści i Specjalistki Bing Ads będą dokonywać cyklicznych optymalizacji działań w celu podniesienia ich efektywności.


Dlaczego Traffic Trends?

Kampanie reklamowe Bing Ads dla e-commerce prowadzimy od początku 2022 roku, jako jedna z pierwszych w Polsce agencji! Jesteśmy zweryfikowanym partnerem Microsoft Advertising. 


Naszym Klientom gwarantujemy unikalne połączenie Specjalistów i Specjalistek z zaawansowanym wsparciem technologicznym! To właśnie kooperacja doświadczonego zespołu z nowoczesną technologią reklamową pozwoliła Traffic Trends stać się liderem rynku agencji performance marketingu dla e-commerce.

50+
osób w zespole
150+
softu wspierającego pracę
450+
otwartych projektów
4 mln+
budżetu miesięcznego
Nasze badge

Naszą siłą jest również umiejętność skutecznego działania w wielu systemach reklamowych i budowa lejka wykraczającego ponad pojedynczy system.

Nasze bogate doświadczenie i jakość działań potwierdza fakt, że jesteśmy:

 • Partnerem Premium Google

 • Business Partnerem Meta

 • Allegro Ads Partnerem+

 • Advertising Partnerem Microsoftu

 • Google CSS Partner

 • nominowani do Google Partner Awards EMEA

 • Education Champion Allegro Ads

FAQ
Jak ocenić skuteczność kampanii reklamowych?
W czym kampanie prowadzone przez Traffic Trends są lepsze od tych, które mogę poprowadzić samodzielnie?
Co oznacza status Microsoft Advertising Partner?
Na czym polega optymalizacja kampanii?
Jak wygląda umowa?
Co należy dostarczyć w celu konfiguracji kampanii?
Jaki jest minimalny budżet?
Czy mogę zmienić budżet w trakcie współpracy?

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!