Bezpłatna konsultacja

7. Urodziny Traffic Trends!

Kategoria: Firma

W lipcu mamy okazję choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i poświętować z okazji urodzin Traffic Trends. Siedem lat temu zadebiutowaliśmy na rynku usług marketingu internetowego i od tego czasu, nieprzerwanie, dostarczamy naszym Klientom najwyższą jakość wykonywanych usług! Ależ ten czas przeleciał…

W 2011 roku nasza ekipa (aż dwie osoby!) mieściła się w pokoju wynajmowanego mieszkania na Naramowicach. Nie wpadliśmy na pomysł innowacyjnego produktu, ale zaangażowaliśmy się w pracę nad sklepami internetowymi, wykorzystując swoje doświadczenie pozyskane z perspektywy właściciela biznesu online..

Dziś, po kilku przeprowadzkach, zamieniliśmy pokój mieszkania na spore biuro, w którym codziennie spotyka się około 40 osób pracujących nad sukcesem naszych Klientów. Nadal realizujemy od lat znane i popularne usługi marketingowe, lecz ich jakość z każdym rokiem jest coraz wyższa. Zmieniło się w zasadzie tyle, że zabrakło czasu na własne sklepy i skupiliśmy się w 100% na rozwoju Traffic Trends.

W 2011 roku realizacja usługi pozycjonowania wypełniała nasz czas pracy w ok. 99%. W 2018 roku działy Kampanii Reklamowych i Mediów Społecznościowych śmiało mogłyby funkcjonować jako odrębne, bardzo dobrze prosperujące firmy. W 2011 roku nikt nie chciał zlecać treści na stronę www, bo wystarczyły synonimizatory, dziś dział Contentu dostarcza tysiące znaków treści każdego dnia. Siedem lat temu nikt nie myślał o optymalizacji konwersji, teraz nasi Klienci z chęcią sięgają po porady i w tym zakresie.

Oczywiście zmienił się rynek. Jednak my widzimy też inny aspekt – nasi Klienci urośli przez te lata razem z nami. Kiedyś ich największym problemem było zbudowanie ruchu, dziś potrafią to razem z nami robić i walczą o to, by z tego ruchu jak najwięcej wycisnąć. I mnie osobiście cieszy to bardzo, zwłaszcza, że nadal mam przyjemność współpracować z firmami, które są z nami już prawie siedem lat bez przerwy!

Kończąc, chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom – obecnym, byłym i niedoszłym. Naszym Partnerom, a także współpracownikom, którzy przez te siedem lat zostawili swój ślad w Traffic Trends. Bez Was nie moglibyśmy umieścić tak atrakcyjnej infografiki poniżej! :)

Dziękujemy!

blog_2-725x1024.png

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!