Bezpłatna konsultacja

Byliśmy na eTradeShow i FIWE!

Kategoria: Firma

Za nami pracowita końcówka minionego tygodnia. W czwartek i piątek, w Warszawie, odbywały się dwa wydarzenia, na których mieliśmy przyjemność nie tylko być, ale i przedstawić prelekcje dotyczące zagadnień związanych z marketingiem internetowym!

W czwartek 12.09 braliśmy udział w pierwszej edycji Targów eTradeShow. Była to impreza, na której nie mogło nas zabraknąć, ponieważ dedykowana była branży e-commerce i osobom prowadzącym sklepy internetowe. Na warszawskim Stadionie Narodowym zebrało się spore grono firm doskonale znanych z e-commercowych eventów, ale i pojawiło się wielu zainteresowanych wydarzeniem uczestników. Największą popularnością cieszyły się przygotowane przez organizatorów konferencje odbywające się w trzech różnych nitkach. Nasz reprezentant miał przyjemność pojawić się na dwóch z nich, mówiąc najpierw o możliwościach promocji sklepu mając niewielki budżet, a następnie poruszając nasz ulubiony w tym roku temat – nowy model SEO dla e-commerce!

Na szczęście piątek 13.09 nie okazał się dla nas pechowy i mogliśmy zwieńczyć tydzień obecnością na największych w Polsce targach dla branży fitness, FIWE! W trakcie otwierającego imprezę targową dnia biznesowego, organizatorzy zorganizowali kilka tematycznych konferencji dedykowanych pracownikom odpowiednich działów. Nie zaskoczymy Was – mieliśmy przyjemność współtworzyć tę część dedykowaną sklepom i sprzedaży internetowej. Piotr Urbaniak przygotował prezentację dotyczącą współpracy z najbardziej znanym dietetykiem i sprzedawcą sprzętu, Google!

Kolejne wydarzenia już w najbliższych tygodniach, a przede wszystkim – 7 listopada w Warszawie – wtedy to spotykamy na się tegorocznej edycji Traffic Day!

gwIoO.jpeg

lH3BL.jpeg

uieHW.jpeg

wcrXJ.jpeg

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!