Bezpłatna konsultacja

Dlaczego musisz być na Traffic Day: Mateusz Grzywnowicz o ekspansji zagranicznej za pośrednictwem eBaya i Amazona.

Kategoria: Inne

Zdecydowana większość prowadzonych przez nas działań skupiona jest na polskim rynku. Temat zagranicznej ekspansji jeszcze nigdy na Traffic Day nie był poruszany. Dlaczego więc 20 września w Warszawie będzie inaczej?

Po pierwsze, coraz częściej nasi Klienci wykazują zainteresowanie tym tematem i zgłaszają gotowość do zagranicznej ekspansji, a Traffic Day to konferencja robiona głównie z myślą o nich! Po drugie, swój udział w wydarzeniu potwierdził Mateusz Grzywnowicz, jeden z czołowych polskich ekspertów z zakresu zagranicznej ekspansji za pośrednictwem największych marketplace’ów.

Jeśli przeraża Cię budowanie sklepu internetowego na rynku zagranicznym, a realne problemy logistyczne i prawne zaburzają Twój koncept, to musisz pomyśleć nad łatwiejszą drogą na start. Amazon i eBay to dwa serwisy, które oferują Ci możliwość bardzo dynamicznego i szerokiego wyjścia na rynki zagraniczne! Mateusz od wielu lat pomaga polskim firmom w tym procesie i z chęcią podzieli się z Wami swoją receptą na sukces pokazując jak skutecznie zacząć i jak zwiększyć sprzedaż zagraniczną.

Jeśli interesuje Cię temat zagranicznej ekspansji, to koniecznie musisz spotkać się z nami 20 września w Warszawie. Już dziś kup bilet i zagwarantuj sobie miejsce na Traffic Day 2018!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!