Dlaczego musisz być na Traffic Day: Paweł Fornalski o budowie sklepu zwiększającej szansę na sukces.

Inne | 2 min czytania

Dlaczego musisz być na Traffic Day: Paweł Fornalski o budowie sklepu zwiększającej szansę na sukces.

Już 20 września w Warszawie spotykamy się na kolejnej edycji Traffic Day. W minionych latach setki właścicieli sklepów internetowych zdobyło wiele przydatnej wiedzy, która pomogła im zwiększyć ruch i sprzedaż na swoich stronach. Dlaczego w tym roku i Ty musisz wziąć udział w tym spotkaniu?

Powodów jest wiele. Pierwszym z nich jest otwierające to wydarzenie wystąpienia Pawła Fornalskiego, założyciela i CEO doskonale znanego rozwiązania IdoSell Shop (dawniej IAI-Shop.com). W swoim wystąpieniu Paweł poruszy bardzo istotną dla wszystkich Was kwestię, nad którą w swojej firmie pracuje od kilkunastu lat – kwestię elementów budowy sklepu oraz jego funkcjonalności, które są w stanie przyspieszyć rozwój.

Nie jest tajemnicą, że to jak działa Twój sklep, ma wpływ na potencjalne zyski. Estetyka, funkcjonalności, integracje, zaplecze… Te wszystkie elementy mogą ułatwić prowadzenie działalności i przyspieszyć jej wzrost, co od wielu lat udowadniają setki sklepów bazujących na oprogramowaniu IAI.

Jeśli chcesz zobaczyć elementy istotne na drodze rozwoju i poznać sposób na ich skuteczne wykorzystanie, już dziś zarezerwuj termin i kup bilet na Traffic Day 2018!

Więcej na www.trafficday.pl !

 

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157