Bezpłatna konsultacja

Dlaczego musisz być na Traffic Day: Paweł Mielczarek o skutecznych sposobach rozwoju sprzedaży na Allegro.

Kategoria: Inne

Największy polski portal aukcyjny „wychował” setki sklepów internetowych z powodzeniem działających na polskim rynku. To tam swoje biznesy rozwinęło wiele osób stawianych dziś za wzór e-commerce. Nieprzypadkowo nadal jest to ważny element działań sprzedażowych. Jak go wykorzystać by cieszyć się swoją obecnością na Allegro?

Paweł Mielczarek to jeden z największych autorytetów sprzedaży na Allegro. Od wielu lat zawodowo związany z tym zagadnieniem wspomaga polskie marki w ich obecności na tym portalu. Doskonała orientacja w mechanizmach Allegro pozwala mu zaprojektować strategię obecności dopasowaną do branży, potencjału i oczekiwanego efektu.

Dziś wielu z Was planuje w jak największym stopniu zastąpić ten kanał sprzedaży swoim sklepem? To nie musi być dobre rozwiązanie. Stabilniejsza jest budowa biznesu opartego o dwa filary! Zatem jak działać na Allegro by zarobić? O tym dowiecie się już 20 września podczas tegorocznej edycji Traffic Day! Wejdźcie na trafficday.pl i kupując bilet zapewnijcie sobie udział w wydarzeniu!

Więcej informacji znajdziesz na www.trafficday.pl

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!