Dlaczego musisz być na Traffic Day: Paweł Mielczarek o skutecznych sposobach rozwoju sprzedaży na Allegro.

Piotr Urbaniak

E-commerce | 2018-08-20 | 1 min czytania

Dlaczego musisz być na Traffic Day: Paweł Mielczarek o skutecznych sposobach rozwoju sprzedaży na Allegro.
Największy polski portal aukcyjny „wychował” setki sklepów internetowych z powodzeniem działających na polskim rynku. To tam swoje biznesy rozwinęło wiele osób stawianych dziś za wzór e-commerce. Nieprzypadkowo nadal jest to ważny element działań sprzedażowych. Jak go wykorzystać by cieszyć się swoją obecnością na Allegro?

Paweł Mielczarek to jeden z największych autorytetów sprzedaży na Allegro. Od wielu lat zawodowo związany z tym zagadnieniem wspomaga polskie marki w ich obecności na tym portalu. Doskonała orientacja w mechanizmach Allegro pozwala mu zaprojektować strategię obecności dopasowaną do branży, potencjału i oczekiwanego efektu.

Dziś wielu z Was planuje w jak największym stopniu zastąpić ten kanał sprzedaży swoim sklepem? To nie musi być dobre rozwiązanie. Stabilniejsza jest budowa biznesu opartego o dwa filary! Zatem jak działać na Allegro by zarobić? O tym dowiecie się już 20 września podczas tegorocznej edycji Traffic Day! Wejdźcie na trafficday.pl i kupując bilet zapewnijcie sobie udział w wydarzeniu!

Więcej informacji znajdziesz na www.trafficday.pl

Piotr Urbaniak

Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży w Traffic Trends. Od początku istnienia agencji odpowiedzialny za planowanie działań reklamowych dla Klientów i ich bieżącą analizę, a także za obsługę wielu kluczowych Klientów. Dodatkowo i z zamiłowania trener marketingu internetowego.

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

Znajdź nas również tu:

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
ul. Piątkowska 163
60-650 Poznań
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 616 690 427

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!