Dlaczego musisz być na Traffic Day: Wojciech Haremza o wyszukiwarce Google i sposobie na samodzielne zwiększenie z niej ruchu

Inne | 2 min czytania

Dlaczego musisz być na Traffic Day: Wojciech Haremza o wyszukiwarce Google i sposobie na samodzielne zwiększenie z niej ruchu

Traffic Day nierozerwalnie związał się z tematem pozycjonowania sklepów internetowych. Najtrudniejsza i najmniej zrozumiała usługa marketingowa, która jednocześnie jest filarem sprzedaży wielu potężnych sklepów, interesuje i pociąga rzesze marketerów. Dlatego tematu tego nie mogło zabraknąć na najbliższej edycji naszej konferencji, która odbędzie się już 20 września w Warszawie!

Wojciech Haremza od wielu lat zawodowo związany jest z pozycjonowaniem sklepów internetowych. Na swoim koncie ma wiele sukcesów zarówno w pozycjonowaniu rozwiniętych sklepów internetowych, jak i w pracy nad świeżymi, mniejszymi projektami wchodzącymi dopiero do świata e-commerce. Przez ten czas wielokrotnie prezentował mechanizmy związane z „podróżą” Google’a przez stronę internetową i podpowiadał sposoby na samodzielne zwiększenie ruchu z wyszukiwarek.

Ten cieszący się niezwykłą popularnością temat dokładnie opracowany zostanie podczas Traffic Day 2018. Tak, tak. Mimo że usługa pozycjonowania jest jedną z kluczowych usług realizowanych przez naszą agencję, to chcemy dać Wam wszystkim konkretną listę rzeczy, których zrobienie pozwoli Wam na samodzielne poprawienie ruchu na stronie. Nie zawalczycie dzięki tym sposobom o jednowyrazowe frazy ogólne, ale na pewno odczujecie większe zainteresowanie Waszą ofertą!

Jesteście ciekawi jak to zrobić i jaki pomysł przygotował dla Was Wojtek? Wejdźcie na trafficday.pl, kupcie bilet i spotkajcie się z nami 20 września w Warszawie!

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157