Blog Traffic Trends

Dlaczego musisz być na Traffic Day: Wojciech Haremza o wyszukiwarce Google i sposobie na samodzielne zwiększenie z niej ruchu

Traffic Day nierozerwalnie związał się z tematem pozycjonowania sklepów internetowych. Najtrudniejsza i najmniej zrozumiała usługa marketingowa, która jednocześnie jest filarem sprzedaży wielu potężnych sklepów, interesuje i pociąga rzesze marketerów. Dlatego tematu tego nie mogło zabraknąć na najbliższej edycji naszej konferencji, która odbędzie się już 20 września w Warszawie!

 

Wojciech Haremza od wielu lat zawodowo związany jest z pozycjonowaniem sklepów internetowych. Na swoim koncie ma wiele sukcesów zarówno w pozycjonowaniu rozwiniętych sklepów internetowych, jak i w pracy nad świeżymi, mniejszymi projektami wchodzącymi dopiero do świata e-commerce. Przez ten czas wielokrotnie prezentował mechanizmy związane z „podróżą” Google’a przez stronę internetową i podpowiadał sposoby na samodzielne zwiększenie ruchu z wyszukiwarek.

 

Ten cieszący się niezwykłą popularnością temat dokładnie opracowany zostanie podczas Traffic Day 2018. Tak, tak. Mimo że usługa pozycjonowania jest jedną z kluczowych usług realizowanych przez naszą agencję, to chcemy dać Wam wszystkim konkretną listę rzeczy, których zrobienie pozwoli Wam na samodzielne poprawienie ruchu na stronie. Nie zawalczycie dzięki tym sposobom o jednowyrazowe frazy ogólne, ale na pewno odczujecie większe zainteresowanie Waszą ofertą!

 

Jesteście ciekawi jak to zrobić i jaki pomysł przygotował dla Was Wojtek? Wejdźcie na trafficday.pl, kupcie bilet i spotkajcie się z nami 20 września w Warszawie!

Dodaj komentarz

Piotr Urbaniak

Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży w Traffic Trends. Od początku istnienia agencji odpowiedzialny za planowanie działań reklamowych dla Klientów i ich bieżącą analizę, a także za obsługę wielu kluczowych Klientów. Dodatkowo i z zamiłowania trener marketingu internetowego.

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy