Bezpłatna konsultacja

Dlaczego warto postawić na EmpikPlace i Empik Ads [darmowy webinar]

Kategoria: Empik Ads

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar "Dlaczego warto postawić na EmpikPlace i Empik Ads", który odbędzie się w środę, 21 lutego, o godzinie 12:00. Spotkanie przeprowadzi duet prowadzących: Krzysztof Piątek reprezentujący Empik oraz Piotr Urbaniak z agencji marketingowej Traffic Trends.  

Rejestracja po tym linkiem!

Empik to marka znana chyba każdemu dorosłemu Polakowi! Sklepy, które dołączają do EmpikPlace mogą trafić ze swoją ofertą do milionów klientów, korzystając z rozpoznawalności i siły marki oraz zaufania, jakie Empik zbudował przez 75 lat swojej działalności na rynku. Dziś EmpikPlace to miliony dostępnych produktów w ponad 20 różnorodnych kategoriach, które generują ponad 35 milionów odwiedzin miesięcznie! 

By siłę EmpikPlace wykorzystać jeszcze mocniej warto obecność połączyć z reklamą Empik Ads. Dlatego też część webinaru poświęcona zostanie możliwościom reklamowym w obrębie marketplace'u Empik. 

Agenda spotkania: 

∙ Czym jest EmpikPlace i co go wyróżnia?  

∙ Empik Premium - o wiele więcej niż program darmowych dostaw 

∙ Struktura i warunki współpracy

∙ Możliwości integracji sklepu internetowego z EmpikPlace 

∙ Unikalne możliwości promocji swoich produktów 

∙ Empik Ads, czyli Produkty sponsorowane i Marka sponsorowana jako sposób na rozwój  sprzedaży 

Rejestracja po tym linkiem!

Prowadzący: 

Krzysztof Piątek - w 2022 roku dołączył do Grupy Empik, gdzie jako Head of Marketplace New  Business Development odpowiada za obszar rozwoju nowych sprzedawców w ramach platformy  EmpikPlace. Przed Empikiem pełnił rolę Chief Revenue Officera w start-upie ślubym Wedding.pl.  Wcześniej był związany z firmą Groupon, gdzie zdobywał doświadczenie i odpowiadał m.in. za  zespoły sprzedażowe, Partner Management oraz Merchant Marketingu. Jest absolwentem Szkoły  Głównej Handlowej w Warszawie oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Wolny czas stara się  spędzać aktywnie na snowboardzie, rowerze lub grając w squasha. 

Piotr Urbaniak - Head of Sales and Marketing w agencji digital marketingu dla e-commerce,  Traffic Trends. Od grudnia 2023 roku realizuje kampanie reklamowe Empik Ads dla klientów  agencji, które dołączyły do szerokiej palety realizowanych dla e-commerce'u usług. Prelegent wielu branżowych wydarzeń oraz twórca inicjatyw edukacyjnych dla sklepów internetowych. Ze sportu  bardziej piłka nożna, ale również rower! 

Rejestracja po tym linkiem!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!