Bezpłatna konsultacja

Dziesięciolecie Traffic Trends!

Kategoria: Firma

Na początku lipca świętowaliśmy 10-lecie istnienia Traffic Trends. Dziś dzielimy się z Wami tą radosną dla nas chwilą!

W lipcu 2011 jeden pokój mieszkania na poznańskich Naramowicach został przeznaczony na urządzenie “pierwszego biura” dla Traffic Trends. Od początku istnienia zamysł projektu był taki, że chcieliśmy dostarczyć nową jakość usług dla e-commerce w Polsce. Dziś śmiało możemy przyznać, że plan wypalił ponad miarę i udało nam się nie tylko dołożyć sporą cegiełkę do zmian na rynku marketingowym, ale również zbudować skuteczną i po ludzku “fajną” firmę!

Ponad 40. osób na co dzień związanych z Traffic Trends spędziło koniec lipcowego tygodnia na rozmowach, paintballu, kajakach, teambuildingowym budowaniu samochodów, grillu, degustacji trunków i... wzajemnym poznaniu się. Czas pandemii spowodował, że wiele osób znało się tylko z maila i kamerki w Google Meet, a 10-lecie firmy było idealną okazją do poznania się i integracji.

Dziękujemy serdecznie wszystkim tym, którzy przez minione 10 lat budowali Traffic Trends. Tym, którzy postanowili poświęcić swój czas na świętowanie z nami urodzin. Dziękujemy też wszystkim naszym Klientom i Partnerom, bez których ten super zespół nie miałby dla kogo pracować!

sgk6R.jpg

xysK4.jpg

NOXub.jpg

B8oMV.jpg

DBHVh.jpg

qCoeN.jpg

RKbmx.jpg

JkXgD.jpg

mf4tW.jpg

eKBIR.jpg

1pGKy.jpg

FvKFN.jpg

s543a.jpg

oM6Yd.jpg

Lklmw.jpg

uFcUy.jpg

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!