Bezpłatna konsultacja

E-commerce Sales Booster - darmowe eventy o marketingu sklepu internetowego!

Kategoria: Firma

E-commerce Sales Booster - to już druga edycja serii darmowych eventów dla właścicieli i pracowników sklepów internetowych. Ekipa Traffic Trends, wspólnie z przedstawicielami IdoSell Shop, odwiedzi w tym roku aż 11 miast w całej Polsce! Wszystko po to, aby pokazać najlepsze i przede wszystkim najskuteczniejsze sposoby na zwiększenie sprzedaży!

Czym jest seria eventów E-commerce Sales Booster?

To trasa darmowych szkoleń w trakcie których przekazujemy wiedzę oraz poruszamy zagadnienia z zakresu marketingu oraz optymalizacji konwersji sklepów internetowych. Za nami już cztery spotkania, a udało nam się odwiedzić i porozmawiać z Wami w Rzeszowie, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Na naszej trasie znajduje się jeszcze Warszawa, Łódź, Poznań, Sopot, Toruń, Szczecin i Zielona Góra. Chcesz wziąć udział w jednym z eventów? Zgłoś się na www.ecsb.pl

Chcemy podziękować Uczestnikom ostatnich czterech konferencji za ogromne zaangażowanie i zainteresowanie zagadnieniami z obszaru e-commerce. To ogromna radość, że możemy spotykać się i w konsekwencji także współpracować z tak ciekawymi ludźmi! :)

Zgłoszenie udziału w jednym z naszych wydarzeń polega wyłącznie na wypełnieniu formularza na www.ecsb.pl! Nie strać tej okazji, liczba miejsc jest ograniczona! Wejdź na stronę, zarejestruj się i spotkaj z Traffic Trends i IdoSell Shop! A w oczekiwaniu na kolejne eventy zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkań w Rzeszowie, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu!

Do zobaczenia w kolejnych miastach!

6xcFg.jpeg

6I1Eo.jpeg

4SGxp.jpeg

70h1a.jpeg

9fTcY.jpeg

8tFNK.jpeg

doR7l.jpeg

kYags.jpeg

vIT57.jpeg

LqbJg.jpeg

xKEuL.jpeg

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!