Bezpłatna konsultacja

eKomersy 2016: Głosuj na Traffic Trends - najlepszą agencję wspierającą sprzedaż

Kategoria: Firma

Kolejny rok naszej działalności i kolejna nominacja do eKomersów dla Traffic Trends - to już na 3. raz! Pokazuje to, że nie jesteśmy sami w przekonaniu o tym, że nasze usługi są dobrze wykonaną robotą oraz że podobne zdanie ma o nas branża. Miło - bardzo dziękujemy! Tym milej, że w tym roku startujemy w kategorii, z której nazwą możemy się w pełni identyfikować, czego nie mogliśmy być pewni po poprzednich edycjach - wówczas walczyliśmy o miano najlepszej agencji wdrożeniowej.

Nominacja jednak to dopiero pierwszy krok w stronę nagrody dla Najlepszej agencji wspierającej sprzedaż. Do zrobienia kolejnych potrzebujemy Waszego wsparcia, któremu dowód dacie wykonując parę kliknięć. Do 20 października głosować możecie na stronie eKomersów poprzez autoryzację za pomocą Waszych Facebookowych profili. Łącznie możecie oddać 5 głosów - będziemy bardzo wdzięczni za poświęcenie 1 z nich na naszą nominację.

Głosujcie na www.eKomersy.pl!

Na tę okazję przygotowaliśmy również tutorial w formie video! :)

️ Praktyczny poradnik i tutorial pt. "Jak zagłosować na #TrafficTrends w #eKomersy2016". Mamy szansę zostać Najlepszą agencją generującą sprzedaż - będziemy wdzięczni za Twoje 15 sekund i 4 kliknięcia! miejsce akcji: www.eKomersy.pl. Z góry DZIĘKUJEMY! #konkursy #nagrody #nominacje #splendor #wiecznachwała

Film zamieszczony przez użytkownika Traffic Trends (@traffictrends) 14 Paź, 2016 o 9:02 PDT

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!