Bezpłatna konsultacja

GOOGLE WSPÓŁORGANIZATOREM E-COMMERCE SALES BOOSTER!

Kategoria: Firma

Już niebawem przez całą Polskę przejdzie cykl prosprzedażowych konferencji dla sklepów internetowych. IdoSell (znane jako IAI) oraz nasza firma zapewnią potężny zastrzyk merytorycznej wiedzy z obszaru generowania ruchu, optymalizacji konwersji i sprzedaży. 

Dziś chcielibyśmy się z Wami podzielić bardzo ważnym i interesującym dla uczestników newsem. Oficjalnym współorganizatorem naszego cyklu wydarzeń została doskonale znana firma Google. Od wielu lat zarówno my, jak i IdoSell współpracujemy z Google na wielu płaszczyznach. Znajomość jakości naszej pracy, a także dostarczanych szkoleń zaowocowała dołączeniem giganta internetowego do naszego projektu!

Dla Was, uczestników, współpraca ta nie kończy się tylko na dodaniu tego newsa i "podbudowie" eventu współudziałem Google'a. Po pierwsze, nasze warszawskie spotkania odbędą się w polskiej siedzibie Google! Po drugie, gościć będziemy na nich przedstawiciela Google, Kubę Piwowara, który przygotuje coś specjalnego dla Was, poruszając temat trendów w e-commerce w naszym regionie. Będzie to niezwykle cenna wiedza, ponieważ Kuba od 11 lat jest jednym z głównych analityków Google w regionie i trendy te, który Wy w swoich działaniach musicie wykorzystywać, zna doskonale!

PS: Informacja dla spostrzegawczych - nie, nie zrobiliśmy literówki. Specjalnie napisaliśmy "spotkania" w liczbie mnogiej, ponieważ bardzo duże zainteresowanie z Waszej strony doprowadziło do uruchomienia drugiego terminu!

Więcej informacji o wydarzeniu -> www.ecsb.pl

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!