Bezpłatna konsultacja

I Love Commerce - pierwsza edycja konferencji z udziałem Traffic Trends!

Kategoria: Firma

10.05 gościliśmy na wyjątkowym wydarzeniu, czyli pierwszej edycji konferencji I Love Commerce organizowanej przez sprawny.marketing.

Wśród siedemnastu prelegentów znalazł się nasz reprezentant, Piotr Urbaniak, ze swoją prelekcją na temat pozycjonowania. Bardzo dziękujemy za docenienie ze strony uczestników, ponieważ w wyniku głosowania Piotr ze swoją prezentacją zajął szóste miejsce! Ogromnie dziękujemy!

Zdaniem Piotra I Love Commerce to "rewelacyjna organizacja bardzo potrzebnej na rynku konferencji. 18 minut dla każdego prelegenta, to czas, w którym nie mieści się zbyt wiele mięsa, ale liczba prelekcji pozwala zrzucić na uczestników sporo inspiracji i najnowszych trendów. Od nas feedback bardzo pozytywny i z przyjemnością pojawimy się ponownie w przyszłym roku!"

Dodatkowo mieliśmy możliwość przeprowadzenia kilku ciekawych rozmów z uczestnikami konferencji, przy specjalnie przygotowanym stoisku Traffic Trends. Raz jeszcze dziękujemy organizatorom za zaproszenie! Do zobaczenia na kolejnych edycjach I Love Commerce! ❤

9ctFB.jpeg

LsUvH.jpeg

BUjBF.jpeg

pDLsC.jpeg

squSo.jpeg

pyaQK.jpeg

MgyU8.jpeg

Źródło zdjęć: facebook.com/SprawnyMarketing/

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!