Blog Traffic Trends

IAI SA współudziałowcem Traffic Trends Sp. z o.o.

Niezwykle miło nam poinformować, że w dniu 17 września 2013 roku nowym współwłaścicielem naszej firmy została doskonale wszystkim znana spółka akcyjna IAI. Transakcja ta jest kolejnym etapem rozwoju naszej, już prawie dwuletniej współpracy. Dla nas zaś, jest dowodem na podążanie w odpowiednim kierunku i wysoką jakość wykonywanych usług.

IAI SA poprzez transakcję nabyło 49% w kapitale zakładowym Traffic Trends sp. z o.o.

Wierzymy, że transakcja ta pozwoli na jeszcze skuteczniejsze działanie na polskim rynku usług marketingu internetowego oraz na dalsze podnoszenie jakości usług, jak i obsługi zdobytych klientów. Wspólne plany działań na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych na pewno zaowocują korzystnymi zmianami dla obecnych i przyszłych klientów. Uspokajamy również, że zmiana ta w żaden sposób nie wpłynie na zawarte dotychczas umowy.

 

Dodaj komentarz

Jóźwik Paweł

Pasjonat i praktyk e-commerce.

Od wielu lat uczestnik polskiego rynku e-commerce. Założyciel agencji marketingu internetowego Traffic Trends, od 5 lat na stanowisku prezesa. Wraz z zespołem pomaga w rozwoju kilkuset sklepów internetowych należących do klientów firmy. Specjalista analityki internetowej.

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy