Jesteśmy w iStore

Inne | 2 min czytania

Jesteśmy w iStore

logo-istore-300x53.jpg

Nigdy nie ukrywaliśmy, że za naszą główną siłą i atutem jest znajomość rynku e- commerce. To właśnie na tym rynku sami zdobywaliśmy nasze pierwsze doświadczenia, które w końcu skłoniły nas do stworzenia TrafficTrends i zaproponowania usług, których sami potrzebowaliśmy, a których nikt dotąd nie świadczył. Dziś nadal nasze związki z e-commerce są bardzo mocne i co więcej, ciągle się poszerzają! Kilka dni temu nawiązaliśmy bowiem współpracę z jedną z wiodących platform sklepowych w naszym kraju - iStore.pl należącą do Grupy Allegro. Tym samym dołączyła ona do innych platform, których oficjalnymi partnerami byliśmy już wcześniej - IAI-Shop oraz WellCommerce.

iStore z racji przynależności do Grupy Allegro jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych platform sklepowych w Polsce. Na rynku działa już od 2001 roku, a na skorzystanie z jej kompleksowego pakietu dla sklepów internetowych zdecydowało się już ponad 2000 przedsiębiorców. Tym, co również zbudowało tak mocną pozycje iStore, są cyklicznie odbywane Akademie e-Biznesu. Szósta edycja odbędzie się już w ten weekend (21.09.2012), a na niej znajdziecie także stoisko TrafficTrends.

Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzono. Jest to czytelny sygnał, że podążamy w odpowiednim kierunku. Do zobaczenia w sobotę w Warszawie!

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157