Blog Traffic Trends

Mamy e-sklep i Traffic Trends!

W miniony poniedziałek, 10 marca wystartowała nowa akcja zainspirowana przez portal Mamo Pracuj oraz platformę sklepów internetowych iStore.pl. „Mamy e-sklep” to projekt skierowany do kobiet-matek, które aktywnie prowadzą własny sklep internetowy lub mają pomysł, by taki sklep otworzyć.

400x290

Z nieskrywaną przyjemnością informujemy, że Traffic Trends znalazł się w gronie Partnerów akcji ofiarując bardzo cenne nagrody dla zwyciężczyń. W konkursie można wziąć udział do 14 kwietnia br. rejestrując swój biznes lub pomysł na biznes na platformie: mamye-sklep.mamopracuj.pl. Wszelkie informacje o projekcie można znaleźć także na portalu www.mamopracuj.pl, profilu na FB oraz na blogu Platformy iStore.pl. Serdecznie zapraszamy!

Jako wspomniany Partner przekazaliśmy nagrody w postaci abonamentów na pozycjonowanie sklepu. Jest to jedna z wielu nagród, jakie czekają na najlepsze projekty. Do dzieła!

Piotr Urbaniak

Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży w Traffic Trends. Od początku istnienia agencji odpowiedzialny za planowanie działań reklamowych dla Klientów i ich bieżącą analizę, a także za obsługę wielu kluczowych Klientów. Dodatkowo i z zamiłowania trener marketingu internetowego.

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy