Bezpłatna konsultacja

Najbardziej praktyczna konferencja dla e-commerce! Zapraszamy na Traffic Day 2018!

Kategoria: Inne

Miło nam poinformować, że Traffic Trends organizuje kolejną edycję konferencji Traffic Day! W kilku słowach pragniemy przedstawić co czeka uczestników spotkania już 20.09.2018 w Warszawie, w Digital Knowledge Village!

Czego dotyczy Traffic Day 2018?

Jako firma działająca w branży marketingu internetowego, widzimy z jakimi problemami i zadaniami mierzą się codziennie właściciele sklepów internetowych. Wieloletnie doświadczenie, zdobytr w świecie e-commerce ,pozwala nam na dzielenie się swoimi poradami czy przykładami sukcesów. Jeśli dbasz o sprzedaż internetową, nie może Cię tam zabraknąć!

Dla kogo jest Traffic Day 2018?

Traffic Day jest konferencją kierowaną do właścicieli sklepów internetowych, osób odpowiedzialnych za marketing w e-commerce oraz tych, którzy myślą o założeniu własnego biznesu.

Kto wystąpi na Traffic Day 2018?

Prelegenci stanowią mieszankę reprezentantów firmy Traffic Trends, czyli głównego organizatora, oraz właścicieli sklepów internetowych, a przede wszystkim ekspertów branży e-commerce, takich jak Paweł Fornalski, Mateusz Grzywnowicz, Paweł Mielczarek czy Grzegorz Brajewski.

O czym będziemy mówić na Traffic Day 2018?

Wśród poruszanych tematów przejdziemy przez elementy budowy stron, funkcjonalności sklepów, rodzaju publikowanego contentu, porad z dziedziny social media, aż po ratowanie porzuconych koszyków. To jedynie kilka kwestii, które omówimy w trakcie trwania konferencji. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia.

Ile kosztują bilety na Traffic Day 2018?

Do końca maja bilety można kupić w okazyjnej cenie, za jedyne 279 zł!

Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy na oficjalną stronę Traffic Day 2018 oraz na wydarzenie na FB.

 

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!