Nowość! Zwiększ z nami sprzedaż za pomocą Allegro Ads!

Piotr Urbaniak

E-commerce | 2019-01-16 | 2 min czytania

Nowość! Zwiększ z nami sprzedaż za pomocą Allegro Ads!

Allegro to gigant, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Setki milionów wizyt miesięcznie, 100 tysięcy profesjonalnych sprzedawców i ponad pół miliona transakcji każdego dnia… To wszystko powoduje, że cały czas Allegro jest bardzo istotnym narzędziem na drodze do maksymalizacji sprzedaży. Cieszymy się, że od dziś udostępniamy wszystkim naszym Klientom możliwość reklamowania się w tym systemie!

Nigdy nie koncentrowaliśmy się na jednym źródle ruchu. Nie zachęcaliśmy by do jednego źródła ograniczać swoje działania reklamowe. Dlatego naturalnym dla nas krokiem było rozbudowanie oferty o promocję kont na Allegro. Już we wrześniu 2018 roku znaczącą część naszej konferencji „oddaliśmy” ekspertom z zakresu Allegro, Amazona czy eBaya, wiedząc, że skuteczne marketplace’y to istotny element strategii sprzedażowej dla naszych Klientów.

Dziś dołączamy do grona firm, które pomagają w procesie sprzedaży. W jakim zakresie? Tylko i wyłącznie w takim, na jakim się bardzo dobrze znamy – w zakresie reklamy. Od dziś pomóc możemy Twojej firmie w:

- reklamie Allegro Ads, która wyświetla się np. na liście wyników wyszukiwania ofert jako dwa wyniki na samej górze strony oraz dwa wyniki na samym jej dole

allegro-ads.jpg

- remarketingu dynamicznym na Facebooku, który śledzić będzie osoby, które oglądały Twoje oferty na Allegro, ale nie zdecydowały się na skorzystanie z nich

allegro-ads-dpa.jpg

Dodatkowo przygotowaliśmy specjalną ofertę dla brandów, a także producentów samochodów i deweloperów. Co ważne, już wkrótce do możliwości reklamowych przedstawionych powyżej dołączą kolejne formaty, które w znaczący sposób będą w stanie wesprzeć sprzedaż w tym serwisie.

Piotr Urbaniak

Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży w Traffic Trends. Od początku istnienia agencji odpowiedzialny za planowanie działań reklamowych dla Klientów i ich bieżącą analizę, a także za obsługę wielu kluczowych Klientów. Dodatkowo i z zamiłowania trener marketingu internetowego.

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

Znajdź nas również tu:

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
ul. Piątkowska 163
60-650 Poznań
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 616 690 427

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!