Bezpłatna konsultacja

Nowy algorytm Facebooka! Poznajcie Tweaka!

Kategoria: Inne

Każdy z nas wielokrotnie denerwował się na widok złego dobrania pokazywanej treści na Facebooku. Oglądaliśmy w kółko te same rzeczy, a ginęły wpisy wartościowe i potencjalnie angażujące. Problem doskonale poznał również Facebook, który po długich pracach wreszcie przyszedł z odsieczą!

Kilka dni temu największy portal społecznościowy Facebook wprowadził nowy algorytm, który oparty jest na wysokich ocenach oraz na zaangażowaniu użytkowników. Algorytm jest w stanie określić, co chcemy zobaczyć po wejściu na portal w swoich aktualnościach.

Tweat, bo tak nazywa się nowy algorytm, to nowy krok w stronę ulepszenia aktualności na portalu. Algorytm bada zainteresowania oraz preferencje użytkowników i dostosowuje treść do ich potrzeb. Zadaniem Tweata jest analizowanie prawdopodobieństwa chęci zobaczenia danej treści oraz tego, że owa treść spodoba się użytkownikowi.

Co zyskają sklepy internetowe? Większy zasięg! Treści, które będą ciekawe i wartościowe, znajdować się będą na samej górze częściej niż obecnie. Informacja taka dotrze do odpowiedniego odbiorcy, który faktycznie zainteresowany jest danym przekazem. Wzrosnąć może także ruch na profilach firmowych oraz polubienia stron. Jest jednak jeden problem...

Na Waszych stronach muszą pojawiać się sensowne, interesujące i angażujące treści. Nie może to być tylko automatyczne wrzucanie swoich produktów pozbawione jakiejkolwiek strategii i pomysłu. Jeśli go nie masz lub nie wiesz, jakie treści wstawiać, by angażować użytkowników, napisz do nas!. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednią strategię do Twojej branży, a następnie wdrożą ją zwiększając Twoje szanse na wygenerowanie zysków z tego źródła ruchu!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!