Blog Traffic Trends

Nowy partner Traffic Trends!

logo-300x300-biale-tlo

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym do grona partnerów firmy Traffic Trends dołączyła firma eEngine Sp. z o.o., właściciel platformy sklepowej eCommerce24h.pl. Jest to kolejna, obok IAI oraz iStore, platforma sklepowa, która doceniła jakość usług i doświadczenie naszej załogi.

Nad współpracą pracowaliśmy od dawna, a cały proces rozpoczął się od dobrej obsługi klienta korzystającego właśnie z tej platformy. Tak zbudowana współpraca udowadnia dobry kierunek, w którym podążamy. Pod kątem budowy platformy, eCommerce24h.pl jest partnerem zupełnie innym niż dotychczas pozyskani. Nie mniej, bardzo cieszymy się z finalizacji rozmów i liczymy na owocne prace dla wielu klientów.

Dla klientów eCommerce24h.pl przygotowaliśmy specjalne Pakiety usług, z którymi zapoznać mogą się na stronie swojej platformy.

 

Dodaj komentarz

Jóźwik Paweł

Pasjonat i praktyk e-commerce.

Od wielu lat uczestnik polskiego rynku e-commerce. Założyciel agencji marketingu internetowego Traffic Trends, od 5 lat na stanowisku prezesa. Wraz z zespołem pomaga w rozwoju kilkuset sklepów internetowych należących do klientów firmy. Specjalista analityki internetowej.

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy