Oddajemy Wam potężną sieć wydawców - WebePartners na konferencji Traffic Day 2016!

Inne | 2 min czytania

Oddajemy Wam potężną sieć wydawców - WebePartners na konferencji Traffic Day 2016!

Posiadając sklep internetowy lub myśląc o jego założeniu chcemy dotrzeć do jak największej liczby osób z informacją o naszych produktach. Często zastanawiamy się jak to zrobić? Szukamy różnych rozwiązań, aż w końcu trafiamy na WebePartners! To właśnie tutaj znajdziesz partnerów, z którymi nawiążesz współpracę, a o Twoim produkcie dowie się więcej osób! 

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z usług WebePartners?

WebePartners daje Tobie dostęp do bazy wydawców, dzięki której tworzysz własną sieć partnerów, którzy polecają Twoje produkty w swoich kanałach reklamowych, np blog, serwisy rabatowe, portale branżowe, bazy mailingowe.  Dzięki temu sprzedajesz więcej, a wydawcy wynagradzani są za efekty, co powoduje, że dokładają wszelkich starań, aby sprzedawać dla Ciebie więcej. Dzięki współpracy z WebePartners promujesz swoją markę - dodatkowe wsparcie wizerunkowe dla Twojego sklepu, a także z precyzją docierasz do osób faktycznie zainteresowanych Twoim produktem.

WebePartners to także jasne zasady! Płacisz swoim wydawcom za efekty sprzedaży, czyli za faktyczną sprzedaż, a nie kliknięcie np. w baner reklamowy. Do tego sam ustalasz procent od sprzedaży dla swoich wydawców, a co za tym idzie? Posiadasz kontrolę nad wydatkami. Wszystkie działania możesz śledzić za pomocą dostępnych systemów i to w czasie rzeczywistym!

Dlaczego właśnie WebePartners znalazło się w gronie naszych partnerów?

Z WebePartners bardzo dobrze uzupełniamy się naszymi usługami. Nasze działania reklamowe w dużej mierze bazują na popularnych i masowych kanałach, które często mają dodatkowe cele poza generowaniem sprzedaży. WebePartners jako program afiliacyjny ma za zadanie przede wszystkim skutecznie generować sprzedaż bez żadnych dodatków i otoczki. Poza tym posiadamy wielu wspólnych klientów i widzimy w ich panelach statystycznych, że ruch dostarczany z afiliacji może być opłacalnym źródłem.

Poznaj szczegóły konferencji Traffic Day! 

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157