Blog Traffic Trends

Oferta Traffic Trends w IAI SA


Od początku działania Traffic Trends jedną z najważniejszych dla nas grup docelowych były sklepy internetowe. Branżę tę znamy jak żadną inną i doskonale wiemy jakie problemy trapią codziennie właścicieli sklepów. Dlatego też wyszliśmy naprzeciw ich oczekiwaniom tworząc Pakiet dla sklepów internetowych oraz udowadniając swoją pracą znajomość branży.

Wszystkie te działania oraz wielu zadowolonych klientów rekomendujących naszą firmę umożliwiło nam nawiązanie współpracy z firmą doskonale znaną na polskim rynku usług e-commerce. Miło nam poinformować, że od początku listopada staliśmy się Partnerem firmy IAI SA. Tym samym jako jedyna agencja dostarczamy dla klientów IAI szeroki pakiet usług związanych z marketingiem internetowym.

IAI-Shop to jedna z największych i najlepszych platform sklepowych w Polsce. Jest doskonale znana polskim klientom od wielu lat, a w swoim portfolio posiada ponad tysiąc aktywnych i działających sklepów internetowych. Nawiązanie współpracy z takim partnerem niech będzie najlepszą rekomendacją naszych usług, a także wyczucia jak poruszać się w świecie sklepów internetowych.

Świętując nawiązanie strategicznej współpracy wychodzimy naprzeciw klientom IAI i specjalnie dla nich przygotowaliśmy specjalną ofertę. Wszelkie informację umieszczone zostały na specjalnie przygotowanych podstronach:

Jóźwik Paweł

Pasjonat i praktyk e-commerce.

Od wielu lat uczestnik polskiego rynku e-commerce. Założyciel agencji marketingu internetowego Traffic Trends, od 5 lat na stanowisku prezesa. Wraz z zespołem pomaga w rozwoju kilkuset sklepów internetowych należących do klientów firmy. Specjalista analityki internetowej.

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy