Blog Traffic Trends
impreza integracyjna

Parapetówkowa impreza Traffic Trends

Jak już wiecie z naszego fan page i zakładki Kontakt, zmieniliśmy siedzibę naszej firmy. Nowoczesny Jet Office, lepsza lokalizacja i przestronne biuro aż prosiły się o parapetówkę. I taką właśnie zorganizowaliśmy w pierwszy dzień września po pracy.

Wymyślając tematykę spotkania zależało nam na jak najlepszej integracji całej firmy. Padło na gry i planszówki, które okazały się strzałem w dziesiątkę!

Nie da się ukryć, że przeważająca część naszego zespołu to płeć męska, więc bardzo szybko został zorganizowany turniej FIFA z prawdziwego zdarzenia! Drużyny wybrane, nazwy wymyślone, sprzęt przyniesiony – można grać. Walka była iście zażarta, a emocji nie brakowało. Z równym zapałem, jak walczymy o pozycje fraz dla klientów, chłopcy rywalizowali o miano najlepszej drużyny piłkarskiej Traffic Trends. Po długich rozgrywkach do finału doszli Mateusz i Joachim, który w pięknym stylu wygrał mistrzostwo Traffic Trends pokonując Mateusza w karnych. Trzecie zaszczytne miejsce przypadło Damianowi.

fifa traffic
Pierwsza rozgrywka – Joachim vs Piotr

 

Rywalizacja na wysokim poziomie!

Nie mogło również zabraknąć dobrego jedzonka i przekąsek – pizza, chipsy, ciastka i ciasteczka. Jednym słowem – pełnia szczęścia.

Oprócz piłkarskich rozgrywek na konsoli były również te przy stole z piłkarzykami. Niektórzy opracowywali strategię najdłuższych tras przy grze Wsiąść do pociągu. Prawdziwą furorę za to zrobiły Taboo i Jenga. Opisywanie haseł bez użycia tych oczywistych określeń? Wyciąganie kolejnych klocków drżącą ręką? Nikt w Traffic Trends nie miał z tym problemu (no prawie, w końcu co to za Jenga, która nigdy nie upadnie 😉 ). Spotkanie zakończyliśmy Kalamburami, gdzie każdy z ekipy miał szansę się wykazać rysując lub pokazując osoby, czynności i przysłowia.

 

gra w taboo
Słowne potyczki Natalii, Asi, Marcina i Mateusza

 

traffic impreza
Taboo, pizza i piłkarzyki!

 

jenga
Jenga testem na cierpliwość

Uśmiechnięte buzie każdej trafficowej dziewczyny i każdego chłopaka są najlepszym dowodem na to, że taką imprezę integracyjną powtórzymy jeszcze nie raz. Teraz czas na obmyślanie tematu kolejnej!

ekipa traffic
Ekipa Traffic Trends (prawie!) w komplecie

Dodaj komentarz

Anna Jelonek

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy