Bezpłatna konsultacja

Parapetówkowa impreza Traffic Trends

Kategoria: Firma

Jak już wiecie z naszego fan page i zakładki Kontakt, zmieniliśmy siedzibę naszej firmy. Nowoczesny Jet Office, lepsza lokalizacja i przestronne biuro aż prosiły się o parapetówkę. I taką właśnie zorganizowaliśmy w pierwszy dzień września po pracy.

Wymyślając tematykę spotkania zależało nam na jak najlepszej integracji całej firmy. Padło na gry i planszówki, które okazały się strzałem w dziesiątkę!

Nie da się ukryć, że przeważająca część naszego zespołu to płeć męska, więc bardzo szybko został zorganizowany turniej FIFA z prawdziwego zdarzenia! Drużyny wybrane, nazwy wymyślone, sprzęt przyniesiony – można grać. Walka była iście zażarta, a emocji nie brakowało. Z równym zapałem, jak walczymy o pozycje fraz dla klientów, chłopcy rywalizowali o miano najlepszej drużyny piłkarskiej Traffic Trends. Po długich rozgrywkach do finału doszli Mateusz i Joachim, który w pięknym stylu wygrał mistrzostwo Traffic Trends pokonując Mateusza w karnych. Trzecie zaszczytne miejsce przypadło Damianowi.

fifa1-min.jpg Pierwsza rozgrywka - Joachim vs Piotr

fifa3-min.jpg Rywalizacja na wysokim poziomie!

Nie mogło również zabraknąć dobrego jedzonka i przekąsek – pizza, chipsy, ciastka i ciasteczka. Jednym słowem – pełnia szczęścia.

Oprócz piłkarskich rozgrywek na konsoli były również te przy stole z piłkarzykami. Niektórzy opracowywali strategię najdłuższych tras przy grze Wsiąść do pociągu. Prawdziwą furorę za to zrobiły Taboo i Jenga. Opisywanie haseł bez użycia tych oczywistych określeń? Wyciąganie kolejnych klocków drżącą ręką? Nikt w Traffic Trends nie miał z tym problemu (no prawie, w końcu co to za Jenga, która nigdy nie upadnie ;) ). Spotkanie zakończyliśmy Kalamburami, gdzie każdy z ekipy miał szansę się wykazać rysując lub pokazując osoby, czynności i przysłowia.

IMG_6427-min.jpg Słowne potyczki Natalii, Asi, Marcina i Mateusza

taboo-min.jpg Taboo, pizza i piłkarzyki!

2017-09-05-1-min-576x1024.jpg Jenga testem na cierpliwość

Uśmiechnięte buzie każdej trafficowej dziewczyny i każdego chłopaka są najlepszym dowodem na to, że taką imprezę integracyjną powtórzymy jeszcze nie raz. Teraz czas na obmyślanie tematu kolejnej!

image3-min-768x1024.jpg Ekipa Traffic Trends (prawie!) w komplecie

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!