Bezpłatna konsultacja

Partnerzy konferencji Traffic Day 2019!

Kategoria: Firma

Konferencja Traffic Day 2019 zbliża się wielkimi krokami! W związku z tam mamy przyjemność przedstawić część z naszych partnerów i magazynów, które objęły swoim patronatem nasz konferencję!

IdoSell Shop

IdoSell Shop to system do obsługi profesjonalnych sklepów oraz hurtowni internetowych. IdoSell Shop (dawniej IAI-Shop.com) obsługuje obecnie ponad 4000 sklepów internetowych, które generują przychód ze sprzedaży internetowej ponad 5 mld złotych rocznie. W ramach działań IAI rozwijany jest również system rezerwacji IdoSell Booking. Jest to usługa automatyzująca i przyspieszająca obsługę rezerwacji z której korzysta obecnie kilkaset hoteli.

www.idosell.com

Semstorm

SEMSTORM to nowoczesne rozwiązanie, wspierające skuteczny marketing w wyszukiwarkach. Narzędzie to jest niezbędne jak dla przedsiębiorcy, prowadzącego biznes w Internecie, tak i dla marketera. Za pomocą SEMSTORM dobierzesz słowa do kampanii SEO i PPC. Propozycje fraz możesz pozyskać z największych platform e-commerce: Allegro, Ceneo, OLX i innych. System pozwala dowiedzieć się o strategii SEO Twoich konkurentów, a także wspiera działania contentowe: pomoże Ci wybrać optymalny temat oraz sprawdzić jakość tekstów.

www.semstorm.com

Ceneo

Ceneo.pl jest drugim co do wielkości serwisem e-commerce w Polsce, skupiający ponad 18 000 sklepów internetowych. Codziennie ułatwia milionom użytkowników znalezienie produktów i atrakcyjnych ofert sklepowych. Serwis powstał na bazie porównywarki cenowej. Obecnie pozwala użytkownikom nie tylko znaleźć produkt dostępny w różnych sklepach i porównać jego cenę, ale też zrobić zakupy w wielu sklepach za pomocą wirtualnego koszyka.

www.ceneo.pl

Shoplyze

Shoplyze to grupa ekspertów tworząca kompleksowe audyty sklepów internetowych. Wspierają i inspirują ecommerce - oprócz oceny sytuacji aktualnej sklepu podpowiadają też, jakie narzędzia i jakie rozwiązania warto dodatkowo zaimplementować by sklep sprzedawał jeszcze więcej za.... mniej :). Z założenia ich jedynym produktem jest obiektywny audyt - nie chcą, by klient poczuł, że potencjalne braki i błędy są próbą sprzedaży innych usług. Ich główna oferta audytów to audyt 360, audyt analityczny + UX, audyt Google Ads, audyt Facebook Ads oraz audyt marketingowy.

www.shoplyze.com

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!