Bezpłatna konsultacja

Patroni konferencji Traffic Day 2019!

Kategoria: Firma

Konferencja Traffic Day 2019 zbliża się wielkimi krokami! W związku z tam mamy przyjemność przedstawić część z naszych partnerów i magazynów, które objęły swoim patronatem nasz konferencję!

Szef Sprzedaży

Dwumiesięcznik skierowany do dyrektorów i kierowników sprzedaży w firmach z różnych branż. Jest to narzędziowe czasopismo w formie studiów przypadku, na łamach którego najlepsi polscy fachowcy dzielą się swoim doświadczeniem i wskazują jak krok po kroku poradzili sobie z konfliktami, niezdrową rywalizacją, brakiem inicjatywy, motywacji i dyscypliny w zespole sprzedażowym. Tematyka podejmowana w magazynie obejmuje również relacje z klientami, strategie sprzedaży, zagadnienia dotyczące szkoleń, doskonalenia i rozwoju, a także technologie w służbie sprzedaży.

www.szef-sprzedazy.pl

E-commerce&Digital Marketing

Magazyn dla tych, którzy chcą być pewni, że w 100% wykorzystują potencjał swojego biznesu w Internecie! Możecie znaleźć takie informacje jak co ma decydujący wpływ na budowanie przewagi konkurencyjnej w e-commerce, za pomocą jakich działań zwiększyć ruch na stronie i pozyskać wartościowe leady sprzedażowe lub w jaki sposób przeciwdziałać zjawisku porzuconych koszyków i jak je odzyskiwać.

www.e-commerce-24.pl

Nowa Sprzedaż

Dwumiesięcznik dla osób zawodowo zajmujących się sprzedażą produktów i usług na polskim rynku. Magazyn jest źródłem inspiracji i pomaga w systematycznym pogłębianiu kompetencji handlowych, kluczowych z punktu widzenia nowoczesnych organizacji.

www.nowa-sprzedaz.pl

Magazyn e-commerce

Czasopismo prezentujące wskazówki dla e-sklepów od A do Z - od analityki po finanse, PR i zarządzanie. Przedstawia praktyczne rady gotowe do wdrażania od ręki i wiedzę w przystępnej formie – szablony, przykłady, wskazówki. Autorami są praktycy doskonale znający branżę e-commerce.

www.magazyn-ecommerce.pl

E-commerce w praktyce

Pierwsze źródło rzetelnej wiedzy o e-handlu, która jest zamknięta w formie praktycznego poradnika. To magazyn tworzony przez ikomersiaków dla ikomersiaków. Prawdziwi eksperci i liderzy rynku, na co dzień odnoszący sukcesy w e-handlu – zarówno B2B, jak i B2C, doradzają tym, którzy chcą rozumieć więcej z obszaru e-commerce.

www.ewp.pl

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!