Bezpłatna konsultacja

Patroni i partnerzy Traffic Day 2018: IAI S.A. z usługą IdoSell Shop!

Kategoria: Inne

Kolejny cykl artykułów w ramach konferencji Traffic Day 2018 to przedstawienie naszych patronów i partnerów. Pierwsi z nich to IAI S.A. z usługą IdoSell Shop!

IAI S.A. funkcjonuje od 2000 roku, a od 2009 roku jest z powodzeniem notowana na rynku akcji NewConnect. IAI S.A. zajmuje się tworzeniem systemów do prowadzenia sprzedaży w Internecie.

IdoSell Shop to system do obsługi profesjonalnych sklepów oraz hurtowni internetowych. IdoSell Shop (dawniej IAI-Shop.com) obsługuje obecnie ponad 4000 sklepów internetowych, które generują przychód ze sprzedaży internetowej ponad 5 mld złotych rocznie. W ramach działań IAI rozwijany jest również system rezerwacji IdoSell Booking. Jest to usługa automatyzująca i przyspieszająca obsługę rezerwacji z której korzysta obecnie kilkaset hoteli.

Przypominamy, że na blogu znajduje się wywiad z jednym z prelegentów konferencji Traffic Day 2018, czyli Pawłem Fornalskim, prezes IAI S.A.

Chcesz wziąć udział w wydarzeniu? Wejdź na stronę TrafficDay.pl, kup bilet i spotkaj się z nami 20.09.2018 w Digital Knowledge Village w Warszawie!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!