Bezpłatna konsultacja

Pobierz darmowy poradnik "Tajniki analizy konkurencji w e-commerce"

Kategoria: Inne

Analiza konkurencji w e-commerce, to obszar tak samo ważny, jak i zaniedbany. Przez kilkanaście lat działania na rynku e-commerce, setki razy proszono nas o podpowiedzi dotyczące tego, jak można podejrzeć konkurencje i oszacować ich działania oraz efekty. Nadal wiele sposobów na podglądanie nie jest powszechnie znanych... Dlatego postanowiliśmy odsłonić karty i udostępnić Wam nasz autorski poradnik dotyczący analizy konkurencji w e-commerce!.

Z poradnika dowiesz się między innymi:

  • jak sprawdzić kto jest Twoim konkurentem
  • jakie działania prowadzi Twoja konkurencja
  • jak wygląda ich aktywność w Google Ads, Facebook Ads i na Allegro
  • jak porównać ofertę produktową
  • jak przeanalizować konkurencyjną stronę www

Poradnik ten to nie jedyny przykład praktycznej wiedzy jaką dzielimy się od lat z polską społecznością e-commerce. Zależy nam na tym, by wiedza ta docierała do jak najszerszego grona osób, dlatego by pobrać poradnik prosimy Cię o zapis do naszej bazy newsletterowej. Możesz to zrobić podając swój adres:

[TU]

Po podaniu adresu na Twoją skrzynkę mailową trafi wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu. Kliknięcie w link doda Twój adres do naszej bazy i spowoduje wysłanie wiadomości, w której znajdziesz link do wspomnianego raportu, a także do drugiego poradnika dotyczącego wzrostu współczynnika konwersji.

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!