Blog Traffic Trends

Podsumowania czas zacząć!

Grudzień, a szczególnie jego druga połowa to czas podsumowań. W TV oglądamy programy o tym co wydarzyło się w ciągu roku, w firmach powstają raporty i plany na przyszłość, prywatnie też każdy kilka minut na rozmyślania poświęci.

Dla nas, ludzi tworzących firmę Traffic Trends, mijający rok był bardzo łaskawy. Poznaliśmy wiele ciekawych osób i ich firmy, podjęliśmy się obsługi już ponad 900 fraz i przejęliśmy wielotysięczne budżety reklamowe. Każdy z nas wiele się nauczył. W sumie zdaliśmy kolejne 6 egzaminów Google.. Najważniejszy egzamin zdajemy codziennie realizując plany osób, które wybrały Traffic Trends jako godnego partnera.

W ciągu roku nawiązaliśmy wiele partnerstw z firmami, które poświęcają się budowie platform sklepowych. Oprócz naszego strategicznego partnera, firmy IAI SA, do grona przyjaciół dołączyli: iStore i Well Commerce.

Rok 2012 dla Traffic Trends to między innymi: podwojenie załogi, potrojenie ilości klientów i pękające w szwach biuro!

Za cały mijający rok dziękujemy wszystkim naszym klientom! To dzięki Wam możemy codziennie demonstrować nasze umiejętności. Obiecujemy, że nowy rok będzie jeszcze lepszy zarówno dla nas jak i dla firm naszych ukochanych klientów.

Dodaj komentarz

Jóźwik Paweł

Pasjonat i praktyk e-commerce.

Od wielu lat uczestnik polskiego rynku e-commerce. Założyciel agencji marketingu internetowego Traffic Trends, od 5 lat na stanowisku prezesa. Wraz z zespołem pomaga w rozwoju kilkuset sklepów internetowych należących do klientów firmy. Specjalista analityki internetowej.

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy