Pomagamy oszczędzić czas i pieniądze - eCommerce Connections na konferencji Traffic Day 2016!

Firma | 2 min czytania

Pomagamy oszczędzić czas i pieniądze - eCommerce Connections na konferencji Traffic Day 2016!

Zaczynasz swoją przygodę z prowadzeniem sklepu lub Twój stan towarów z miesiąca na miesiąc rośnie i nie masz miejsca by magazynować towar? Nie ma nic skuteczniejszego jak korzystanie z outsourcingu! eCommerce Connections to nie tylko wsparcie przy rozwoju swojego biznesu ale odpowiednia powierzchnia magazynowa i biurowa dla Twojego sklepu internetowego! Przyjdź na konferencję Traffic Day i poznaj naszego partnera!

Czym jest i dlaczego warto współpracować z eCommerce Connections?

Celem eCommerce Connection  jest podnoszenie konkurencyjności podmiotów w nim zgromadzonych. Pomoc w pozyskiwaniu kontaktów biznesowych czy wyjściu na rynki zagraniczne przedsiębiorstw.  Dodatkowo klaster posiada infrastrukturę biurową i magazynową przeznaczoną dla sklepów internetowych zlokalizowaną w Bytkowie pod Poznaniem. Dzięki środkom unijnym właściciele sklepów internetowych mogą korzystać z niej po obniżonych kosztach rynkowych.

Z przedstawicielami eCommerce Connections spotkacie się na konferencji Traffic Day, co da możliwość szerszego poznania oferowanych przez naszego partnera usług.

Dlaczego właśnie eCommerce Connections znalazło się w gronie naszych partnerów?

Idea klastra od razu przypadła nam do gustu. Fakt, że jest to inicjatywa poznańska, a także napędzana przez ludzi, z którymi już wcześniej dobrze nam się współpracowało jest gwarantem sukcesu. Chcieliśmy mieć swój skromny udział w popularyzacji tej inicjatywy i dlatego zaprosiliśmy eCommerce Connections do współpracy. Poza tym, pragmatycznie patrząc, to świetne rozwiązanie! Sposób organizacji i pewne obostrzenia powodują, że klienci mający problem z logistyką w swoich sklepach powinni ustawiać się w kolejce do skorzystania z bardzo konkurencyjnej na rynku oferty jaką właśnie eCommerce Connections oferuje.

Sprawdź program konferencji Traffic Day 2016!

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157