Blog Traffic Trends

Poznań E-Business Summit 2016 za nami!

4 października w Poznaniu odbyła się pierwsza edycja Poznań E-business Summit, konferencji dotyczącej e-biznesu, którą zorganizowała Fundacja Science2Business oraz klaster Ecommerce Connections. Tego dnia wśród prelegentów nie mogło zabraknąć reprezentanta naszej agencji!

Już podczas drugiego bloku spotkania Jacek Pucher reprezentujący organizację GS1 odwoływał się do wspólnie przeprowadzonego z naszą agencją badania, które pokazywało jakie efekty internetowe przynieść może prawidłowe posługiwanie się danymi strukturalnymi w odpowiednim schemacie. Spontanicznie wywołał tym „do tablicy” naszego reprezentanta!

commerceconnections

Piotr Urbaniak swoje półgodzinne wystąpienie poświęcił na pokazanie efektywnego sposobu zwiększenia sprzedaży za pomocą listy produktów. Wystąpienie na celu miało stworzenie wraz z uczestnikami spotkania krótkiej listy „to do„, która zaowocuje zwiększeniem najważniejszych i najpopularniejszych produktów w sklepach w okresie nadchodzącej gorączki przedświątecznych zakupów.

Czego dokładnie dowiedzieli się uczestnicy? To oczywiście pozostaje tajemnicą osób, które postanowiły spędzić ten dzień na edukacji i zdobywaniu nowej wiedzy wraz z obecnymi trenerami!

Piotr Urbaniak

Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży w Traffic Trends. Od początku istnienia agencji odpowiedzialny za planowanie działań reklamowych dla Klientów i ich bieżącą analizę, a także za obsługę wielu kluczowych Klientów. Dodatkowo i z zamiłowania trener marketingu internetowego.

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy