Poznań E-Business Summit 2016 za nami!

Firma | 1 min czytania

Poznań E-Business Summit 2016 za nami!

4 października w Poznaniu odbyła się pierwsza edycja Poznań E-business Summit, konferencji dotyczącej e-biznesu, którą zorganizowała Fundacja Science2Business oraz klaster Ecommerce Connections. Tego dnia wśród prelegentów nie mogło zabraknąć reprezentanta naszej agencji!

Już podczas drugiego bloku spotkania Jacek Pucher reprezentujący organizację GS1 odwoływał się do wspólnie przeprowadzonego z naszą agencją badania, które pokazywało jakie efekty internetowe przynieść może prawidłowe posługiwanie się danymi strukturalnymi w odpowiednim schemacie. Spontanicznie wywołał tym "do tablicy" naszego reprezentanta!

commerceconnections-300x186.jpg

Piotr Urbaniak swoje półgodzinne wystąpienie poświęcił na pokazanie efektywnego sposobu zwiększenia sprzedaży za pomocą listy produktów. Wystąpienie na celu miało stworzenie wraz z uczestnikami spotkania krótkiej listy "to do", która zaowocuje zwiększeniem najważniejszych i najpopularniejszych produktów w sklepach w okresie nadchodzącej gorączki przedświątecznych zakupów.

Czego dokładnie dowiedzieli się uczestnicy? To oczywiście pozostaje tajemnicą osób, które postanowiły spędzić ten dzień na edukacji i zdobywaniu nowej wiedzy wraz z obecnymi trenerami!

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157