Blog Traffic Trends
sklep-online

Praktyczne różnice w pozycjonowaniu sklepu internetowego a strony www – Damian Hliwa na łamach Nowego Marketingu!

Traffic Trends ponownie znalazło się  na łamach Nowego Marketingu! Tym razem autorem artykułu jest Damian Hliwa, który w agencji pełni rolę Starszego Specjalisty ds SEO – Praktyczne różnice w pozycjonowaniu sklepu internetowego a strony www taki właśnie nosi tytuł nasz najnowszy artykuł opublikowany w serwisie branżowym Nowy Marketing.

W artykule pokazaliśmy jak istotna w świecie SEO jest specjalizacja. Rozmawiając z naszymi klientami często słyszymy historie o agencjach, dla których to oni stanowili swojego czasu pierwszy w portfolio sklep internetowy. Ryzyko takiej współpracy jest spore, bo nieznajomość zagadnień związanych z budową sklepu internetowego może skutkować nie wykorzystanie potencjału strony oraz przeoczeniem wielu istotnych dla sklepu internetowego aspektów.

Artykuł Damiana, który opublikował Nowy Marketing, przedstawia różnice jakie występują w optymalizacji sklepu internetowego a strony internetowej. Warto się z tym zapoznać i przy wyborze odpowiedniej agencji wybrać tę, która zna się na obsłudze e-commerce.

Szukasz idealnej agencji dla firmy? Chcesz zoptymalizować swój sklep internetowy? Napisz do nas! Traffic Trends to jedyna agencja marketingu internetowego dedykowana sklepom internetowym.

 

Ilona Kozłowska

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy