Blog Traffic Trends

Propozycje grup reklam – Beta


Dziś w naszym panelu zarządzania kampaniami adWords zauważyliśmy nową funkcję, którą najwyraźniej Google dopiero co dodało – Propozycje grup reklam – Beta.

Ma to być narzędzie wspomagające, obok narzędzia propozycji słów kluczowych, tworzenie skutecznych kampanii reklamowych adWords. Po wpisaniu interesujących nas fraz, Google jak zawsze wyświetla proponowane hasła pokrewne (wraz ze statystykami), a po kliknięciu w nową zakładkę będziemy mogli przejrzeć proponowane hasła pogrupowane tematycznie.

Nie mieliśmy jeszcze zbyt dużo czasu aby przetestować skuteczność działania tego nowego narzędzia, ale wydaje się działać dobrze (co nie dziwi w przypadku produktu Google). Może to być szczególnie przydatne osobom nie zajmującym się kampaniami adWords profesjonalnie.

Dodaj komentarz

Jóźwik Paweł

Pasjonat i praktyk e-commerce.

Od wielu lat uczestnik polskiego rynku e-commerce. Założyciel agencji marketingu internetowego Traffic Trends, od 5 lat na stanowisku prezesa. Wraz z zespołem pomaga w rozwoju kilkuset sklepów internetowych należących do klientów firmy. Specjalista analityki internetowej.

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy