Blog Traffic Trends

Relacja: Traffic Trends Offline – spotkanie No. 2 z cyklu!

Drugie spotkanie offline w ramach akcji #TrafficZwiększaSprzedaż już za nami! Ponownie miło było nam gościć zebranych uczestników. Tym razem poruszyliśmy tematykę z zakresu AdWords i SEO. Julia fachowo przedstawiła mocne strony (odrobinę zapominanej już) kampanii tekstowej. Z kolei Damian, z dużą dozą poczucia humoru, mówił jakich błędów nie popełniać przy tworzeniu sklepu internetowego.  Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z eventu i raz jeszcze dziękujemy za rozmowy i wspólnie spędzony czas.

Kolejne spotkanie już w połowie maja. Jeśli do tego czasu pojawią się pytania lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym paulina.cieslinska@traffictrends.pl. Aby być na bieżąco ze wszystkim wydarzeniami organizowanymi przed Traffic Trends, zapraszamy do śledzenia naszego profilu na FB, gdzie znajdują się zawsze najświeższe informacje.

Dodaj komentarz

Paulina Cieślińska

Event & marketing manager w Traffic Trends. Odpowiedzialna za budowanie ruchu przez content, social media oraz eventy. Prywatnie fanka polskiej szkoły filmowej i psychologii.

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy