Bezpłatna konsultacja

Relacja z CEE Agency Day 2019

Kategoria: Firma

Za nami 7. edycja CEE Agency Day. Tym razem przedstawiciele agencji marketingowych regionu Europy Środkowo-Wschodniej odbyli podróż do Kijowa. Jak co roku, znaleźliśmy się w gronie agencji, które otrzymały zaproszenie na to wydarzenie.

Jak na każdym wydarzeniu z tego cyklu - był czas na część bardziej rozrywkową, pozwalającą nawiązać nowe kontakty i wymienić doświadczenia. Głównym punktem była jednak oczywiście konferencja, podczas której przedstawiciele Google oraz właściciele firm i agencji, przekazali zaproszonym cenną wiedzę. A czego ta wiedza dotyczyła?

Główną z prezentowanych kwestii były rozwiązania smart - automatyczne strategie i kampanie, które mają na celu ułatwienie naszej pracy. Prelegenci przedstawili ich przewagę nad standardowymi rozwiązaniami, wskazali największe pułapki i najczęstsze błędy, a także zaprezentowali efektywne strategie.

Uczestnicy konferencji mieli również okazję przekonać się, jak bardzo zawiła jest aktualnie ścieżka zakupowa przeciętnego klienta, co powoduje i jak najczęściej przebiega rozszerzenia działań na rynki zagraniczne oraz jak ważną rolę w promocji biznesu odgrywają kampanie wideo.

Zainspirowani nowymi informacjami, wracamy do pracy nad sukcesem naszych klientów i czekamy na CEE Agency Day 2020!

1dQvW.jpeg

C0UF1.jpeg

Lk3Xk.jpeg

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!