Ruszył nasz videoblog: 8 kroków na szczyt e-commerce!

Inne | 2 min czytania

Ruszył nasz videoblog: 8 kroków na szczyt e-commerce!

Bardzo miło nam, gdy nasi klienci oraz fani doceniają nasze kursy eksperckie, wpisy na blogu, a także zaangażowanie w social media. Wychodząc z założenia, że szewc nie powinien w dziurawych butach chodzić, dziś startujemy z nowym projektem eksperckim - videoblogiem!

 

Zapraszamy wszystkich Was do uważnego obserwowania i subskrybowania naszego kanału na portalu Youtube - TUTAJ - przez najbliższe osiem tygodni umieścimy tam nasz pierwszy cykl vlogowy pt. "8 kroków na szczyt e-commerce". Formuła naszego debiutu jest bardzo prosta i w pełni dla nas naturalna - rozmowa na temat celów, efektów i sposobów promocji nowo powstałego sklepu internetowego. W rolę potencjalnego klienta wszedł Paweł Jóźwik, a ekspertami z zakresu pozycjonowania, content marketingu oraz social media zostali Piotr Urbaniak i Jacek Basiński.

 

 

Mamy nadzieję, że forma, w jaką ubraliśmy nasz pierwszy materiał przypadnie Wam do gustu i wyniesiecie dla siebie wiele ciekawych oraz przydatnych informacji. Jeżeli jakiekolwiek kwestie związane z tym materiałem Wam nie odpowiadają, wybaczcie debiutantom! Z każdym kolejnym video będzie tylko lepiej, a obiecujemy, że tej części promocji i sposobu przekazywania wiedzy nie zaniedbamy. Już niebawem na naszym kanale pojawi się również relacja z VIII Targów eHandlu, a także materiały promujące Traffic Day 2015!

Przy okazji za realizację video tego cyklu wielkie podziękowania dla Studia Filmowo-Reklamowego MORMEDIA.

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157