Blog Traffic Trends
youtube traffic

Ruszył nasz videoblog: 8 kroków na szczyt e-commerce!

Bardzo miło nam, gdy nasi klienci oraz fani doceniają nasze kursy eksperckie, wpisy na blogu, a także zaangażowanie w social media. Wychodząc z założenia, że szewc nie powinien w dziurawych butach chodzić, dziś startujemy z nowym projektem eksperckim – videoblogiem!

 

Zapraszamy wszystkich Was do uważnego obserwowania i subskrybowania naszego kanału na portalu Youtube – TUTAJ – przez najbliższe osiem tygodni umieścimy tam nasz pierwszy cykl vlogowy pt. „8 kroków na szczyt e-commerce”. Formuła naszego debiutu jest bardzo prosta i w pełni dla nas naturalna – rozmowa na temat celów, efektów i sposobów promocji nowo powstałego sklepu internetowego. W rolę potencjalnego klienta wszedł Paweł Jóźwik, a ekspertami z zakresu pozycjonowania, content marketingu oraz social media zostali Piotr Urbaniak i Jacek Basiński.

 

 

Mamy nadzieję, że forma, w jaką ubraliśmy nasz pierwszy materiał przypadnie Wam do gustu i wyniesiecie dla siebie wiele ciekawych oraz przydatnych informacji. Jeżeli jakiekolwiek kwestie związane z tym materiałem Wam nie odpowiadają, wybaczcie debiutantom! Z każdym kolejnym video będzie tylko lepiej, a obiecujemy, że tej części promocji i sposobu przekazywania wiedzy nie zaniedbamy. Już niebawem na naszym kanale pojawi się również relacja z VIII Targów eHandlu, a także materiały promujące Traffic Day 2015!

Przy okazji za realizację video tego cyklu wielkie podziękowania dla Studia Filmowo-Reklamowego MORMEDIA.

Piotr Urbaniak

Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży w Traffic Trends. Od początku istnienia agencji odpowiedzialny za planowanie działań reklamowych dla Klientów i ich bieżącą analizę, a także za obsługę wielu kluczowych Klientów. Dodatkowo i z zamiłowania trener marketingu internetowego.

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy