AKTUALIZACJA: Sklep na fan page’u i produkty w postach – odrodzenie F-Commerce czy pułapka?

E-commerce Social Media

Na początku listopada 2016 roku Jacek Basiński opublikował wpis zapowiadający prawdziwą rewolucję na Facebooku – wprowadzenie sklepu. Przewidywał wtedy odrodzenie F-Commerce. Dziś, po pięciu miesiącach jesteśmy dużo mądrzejsi…

Poniżej wspomniany wpis Jacka:

Historia moich związków z Facebookiem zatacza właśnie koło – zaczynałem ją gdzieś na przełomie lat 2009 i 2010, gdy gorącym trendem w branży e-commerce oraz wyznacznikiem nadążania za takowymi było korzystanie z zakładek sklepowych na fan page’u. Eksperci zapowiadali, że będą one wielkim skokiem naprzód w wykorzystaniu ogromnego potencjału społeczności do celów sprzedażowych, kolejnym krokiem w zacieśnianiu relacji osób z markami. Wszystko wydawało się bardziej niż zasadne, a przedstawiciele handlu, marketingu i innych gałęzi zgodnie instalowali zakładki typu Facebook Shop na swoich fan page’ach, oferując tam cały asortyment sklepu lub jego wybrane części. Branżą zawładnęło pojęcie F-Commerce, powstała masa aplikacji mających go umożliwiać, a na scenę wkroczyła grupa świeżych specjalistów, których sztandarowym tematem była właśnie sprzedaż wśród fanów.

 

facebook-ps-shop-tab-pour2

 

Historia ta skończyła się średnio szczęśliwie, ponieważ użytkownicy dopiero wchodzący w świat internetowych społeczności nie ufali tej formie lub po prostu nie tym chcieli się na Facebooku zajmować – zakładki nie spełniały swojej roli i stanowiły śladową część sprzedaży sklepów, jeśli już jakiekolwiek wyniki udawało im się zanotować. Aplikacje straciły swoje zastosowanie, biznesy poupadały, specjaliści się przebranżowili albo ogłosili reformę poglądów i to wtedy właśnie powstało hasło, które w postaci mitu krąży do dziś i  brzmi „Facebook nie sprzedaje”.  4-5 lat od tamtego momentu portal (co dobitnie pokazuje powyższy screen) zmienił się nie do poznania, a wraz z nim zmieniły się i jego funkcje. Choć przestano wspierać i promować zakładki sklepowe, sukcesywnie wprowadzano rozwiązania mające zachęcać biznesy do szukania sprzedażowych połączeń ze społecznością – szczególnie nowe formaty reklamowe, które od dłuższego już czasu były tworzone z tą myślą.

Rok 2016 to moment, w którym Zuckerberg i spółka poczuli się gotowi na powrót do punktu wyjścia i ponownego otwarcia rozdziału pt. „Sklep na Facebooku”. Dziś to zupełnie inna historia i szanse na happy end bez porównania większe – wydaje się, że dorośli do tego użytkownicy, ale także sam serwis. Nie ograniczono się bowiem do odświeżenia starej koncepcji, ale pomyślano o dużej i kompleksowej zmianie. Co znamienne, jej najciekawszą część znajdziemy… poza Facebookiem!

 

TAGOWANIE PRODUKTÓW W POSTACH i SKLEP NA FAN PAGE’U

 

Aktualnie możliwe jest wyłącznie ręczne wprowadzanie produktów, a następnie oznaczanie ich na zdjęciu posta. Rozmija się to z plotkami lub przypuszczeniami, jakie specjaliści mieli przed pojawieniem się funkcji – część z nich twierdziła, że produkty będą mogły być dodawane do postów z katalogu używanego w kampaniach remarketingowych, czyli DPA (Dynamic Product Ads). Niestety, całkiem logiczne i wygodne rozwiązanie nie jest dostępne, a cały proces oparty został o manualne dodanie opisu, zdjęć / klipów video, ceny i linku do karty produktu. Co więcej, z poziomu Facebooka użytkownik nie może wykonać żadnej innej akcji niż przejście na stronę produktu w sklepie. Dokonanie samej transakcji w obrębie fan page’a to melodia przyszłości i temat aktualnie będący zapewne na szczycie listy zadań programistów wszystkich większych platform sklepowych – takie, jak Shopify czy BigCommerce mają już zautomatyzowaną integrację z facebookowym sklepem. Dziś dostępne opcje związane z płatnością dla pozostałych kończą się na… wyborze waluty w jednym z pierwszych kroków konfiguracji sklepu.

 

Tagowanie produktów w postach i sklep na fan pege'u

Otrzymujemy więc funkcję mocno okrojoną i ledwie sugerującą to, czym sklep na Facebooku może w przyszłości być. Trzeba w tym miejscu podkreślić, że poświęcanie swoich sił na przygotowanie sklepu jako takiego i przerzucanie tam całej naszej oferty na tym etapie będzie stratą czasu. Co więc zrobić z tym fantem? Dodawać stopniowo produkty, które promujemy w postach, ponieważ oznaczenie ich na zdjęciu skraca jeszcze bardziej drogę fana do zakupu na stronie sklepowej i z pewnością jest atrakcyjniejszą formą niż posługiwanie się miniaturą linku lub linkiem wklejonym w tekst posta. Z dodanych później produktów możemy tworzyć kolekcje, co bez wątpienia jest dobrym pomysłem na świąteczne zmiany na fan page’u (przykład pierwszy z brzegu – kolekcja pt. „najlepsze prezenty na Boże Narodzenie 2016”). Więcej o innych pomysłach i technikach przygotowania sklepu na Święta – TUTAJ!

 

jak widać, sklep jest mocno wyeksponowany - nawet ponad przypiętym postem.
jak widać, sklep jest mocno wyeksponowany – nawet ponad przypiętym postem.

 

Dodane później produkty, kolekcje i sam sklep można promować za pomocą osobnego formatu reklamowego w formie karuzeli. Tutaj najmocniej odczuwa się brak możliwości zakupów bezpośrednio w obrębie Facebooka – po co bowiem kierować reklamą do karty produktu, która to dopiero ma odsyłać do podstrony sklepowej, skoro można od razu skierować odbiorcę do punktu końcowego za pomocą kampanii na kliknięcia lub remarketingu? Warto więc skupić się na selekcji produktów oraz odpowiedniej formie graficznej i tekstowej kart produktowych, by nowa sekcja pełniła swoją funkcję w tych obszarach, gdzie ma to sens, czyli prezentowała nasz asortyment.

Zawiedzeni? My również byliśmy, a dość optymistyczny wstęp jest wyłącznie wyrazem naszych nadziei, że usługa będzie rozwijana. Utwierdzają nas w tym przykłady z USA, gdzie zakładka sklepowa jest dostępna od dłuższego czasu i to w tej najpełniejszej wersji. Dodatkowym impulsem może być zmiana w obrębie Instagrama, który to również wchodzi do gry o nazwie „tagowanie produktów w postach”. I jest to wejście o dużo większym ciężarze gatunkowym!

 

TAGOWANIE PRODUKTÓW W POSTACH NA INSTAGRAMIE

 

Powyżej widzimy dokładnie ten sam mechanizm co w przypadku produktów z postów facebookowych, a wręcz formę z założenia okrojoną do karty produktowej i przeniesienia odbiorcy do strony sklepowej. W niezbyt nachalnej formie pojawia się na zdjęciu przycisk, po kliknięciu którego widzimy nazwy i ceny produktów, następnie możemy przejść do ich kart, które to skierują nas już bezpośrednio do sklepowej podstrony. Gdzie więc ten przełom? W samej możliwości namierzenia produktu, który znajduje się w poście, co w warunkach Instagrama jest funkcją zmieniającą grę i, chciałoby się powiedzieć, innowacją zdecydowanie zbyt późno wprowadzoną. Serwis ten różni się od Facebooka udostępnianymi treściami, a także drogami, jakimi one do nas trafiają – zdecydowanie lepiej odgrywa dzięki temu rolę w odkrywaniu przez nas nowych produktów. Teraz będzie to rola pełniejsza, bo skutecznie dowiezie do stacji końcowej naszych poszukiwań!

 

Tagowanie produktów w postach na instagramie

 

Branża modowa, jubilerska, wnętrzarska i wiele, wiele innych przez lata swojej komunikacji na Instagramie miały ten sam problem – brak możliwości bezpośredniego skierowania do produktu. Dziś możemy już odliczać dni do pozbycia się raz na zawsze z odpowiedzi na pytania obserwatorów nieklikalnych linków, nazw produktów, które potem sami musieli oni wpisywać w naszym sklepie, wysyłania ich do „linku w BIO” i szeregu innych, nieskutecznych metod na skierowanie zainteresowanych do naszej strony.  Nie mieli oni również możliwości zapisania tych produktów, które ich zainteresowały, ale na których zakup nie byli gotowi w danym momencie – o wprowadzeniu takiej opcji wkrótce mówią oficjalne źródła Instagrama i także na to z pewnością warto będzie poczekać.

Specyfika Instagrama i jego użytkowników każe sądzić, że to wielki początek jego biznesowego rozkwitu. Już dziś bowiem możemy wymienić szereg marek, które pomimo wymienionych przeszkód, zaistniały i rozbłysły dzięki sprzedaży nie tyle przez, co przy udziale Instagrama. Powstały systemy i aplikacje, które miały użytkownikowi podsuwać bezpośrednie linki do polubionych/udostępnionych na zdjęciach danego profilu produktów. Tym pierwszym będzie teraz dużo łatwiej, drugie czeka los producentów sklepowych zakładek na fan page…”

A TERAZ OBIECANA AKTUALIZACJA…

Wspomniane i szeroko opisane rozwiązanie przetestowaliśmy na wielu profilach. Jako agencja odpowiedzialna za skuteczne generowanie sprzedaży przy każdym działaniu, również tym związanym z Social Media, patrzymy na ruch i sprzedaż. I niestety nie mamy dla Was dobrych wiadomości…

We wszystkich przypadkach wyniki naszego testu okazały się negatywne. 4-tygodniowe testy na profilach różnej wielkości i o różnej tematyce potwierdziły znaczący spadek ruchu i sprzedaży generowanej przez facebookowe posty. Nigdzie poziom nie został utrzymany, nie mówiąc już o wzrostach! Oczywiście zachowaliśmy wszelkie warunki takiego badania – nie zmienił się budżet reklamowy, a okres testu nie przypadał ani na szczyt sprzedaży, ani na martwy sezon.

sprzedaż, facebookowe posty

W przypadku jednego ze sklepów każdy tydzień przynosił >1000 wejść z postów i >1000 zł sprzedaży. Wprowadzenie sklepu zaznaczone na powyższym screenie spowodowało spadek do poziomu 400-600 przejść i braku sprzedaży przez okres 2 tygodni!

facebookowe posty sprzedaż

W drugim przypadku wyłączenie sklepu, zaznaczone na screenie, przywróciło ruch do wcześniejszej kondycji. Wzrósł on 700-950 przejść tygodniowo, na poziom 2000-2500 sesji. Dodatkowo podniosła się również sprzedaż z kwot nie przekraczających 2000 zł, na wartość 3500-4000 zł.

Nie chcemy się więcej rozwodzić nad tym zagadnieniem. Wam zostawiamy ocenę skuteczności tego narzędzia w Waszych sklepach i z chęcią poznamy wyniki!


[mks_button size=”large” title=”Dowiedz się więcej: prowadzenie fanpage” style=”squared” url=”https://traffictrends.pl/prowadzenie-fanpage-na-facebook/” target=”_self” bg_color=”#4c345b” txt_color=”#fff;” icon=”” icon_type=”” nofollow=”0″]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jacek Basiński

Jacek Basiński

Wyszukiwarka

Popularne wpisy

Jak prowadzić fan page na Facebooku?

Top 10 trendów w e-commerce na rok 2014 – co nas czeka?

AKTUALIZACJA: Sklep na fan page’u i produkty w postach – odrodzenie F-Commerce czy pułapka?

9 nowych kanałów social media dla Twojej firmy w ofercie!

Rekomendacje

Z firmą Traffic Trends współpracujemy w zakresie kompleksowej obsługi marketingowej naszego sklepu internetowego UlubionaBielizna.pl.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, komunikacji i świadczonych usług. Polecamy firmę Traffic Trends jako rzetelnego, uczciwego i doświadczonego partnera w zakresie pozycjonowania stron, obsługi social media oraz innych usług marketingowych.

Małgorzata Gromadowska

Traffic Trends podchodzi do swojej pracy z wielką dbałością.

Dostaliśmy wiele wytycznych SEO odnośnie naszego sklepu, obserwujemy także, że firma prowadzi szerokie akcje odnośnie SEM, a wszystko to przekłada się na stały wzrost odsłon naszego sklepu.

Jakub Peter - MamaPlus.pl

Celem podjęcia współpracy z Traffic Trends było odświeżenie charakteru profilu firmy na Facebooku i cel ten został osiągnięty!

W związku z tym zdecydowanie polecam tę firme jako partnera, który dba o interes klienta.

dr Janusz Kozłowski - InterVista Sp. z o.o.

Współpraca z Traffic Trends opiera się na bardzo ważnych dla mnie elementach.

Konkretny i prosty sposób komunikacji oraz szybkie i efektywne działanie. W całym natłoku obowiązków czasami nasze wspólne działania trzeba ograniczyć do minimum i to bardzo ważne, kiedy kontakt jest rzeczowy i sprawny.

Przemysław Szewczyk - Sport Team

Traffic Trends to rzetelna firma, która znacząco zwiększyła ruch na naszej stronie.

Zespół Traffic Trends jest zaangażowany i kompetentny. Szczerze polecamy współpracę z nimi.

Jakub Milewski - Frisco

Traffic Trends to firma godna zaufania, fachowo i rzetelnie wykonująca zlecone im prace.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą. Szczerze rekomendujemy sklepom internetowym współpracę z Traffic Trends.

Paweł Fornalski - IAI S.A.

Pozycjonowaniem i reklamą w google możesz zająć się sam, tylko po co?

Zleć to profesjonalistom, a swoje siły poświęć na to, na czym się znasz najlepiej - w naszym przypadku na sprzedaży. Dzięki Traffic Trends jesteśmy w czołówce na kluczowe dla nas frazy, zaś reklama w Google w końcu przynosi zysk. Polecamy z czystym sumieniem!

Michał Bola - DomowyStomatolog.pl

Z największą przyjemnością mogę polecić usługi firmy Traffic Trends.

Zatrudnieni tam wykwalifikowani specjaliści fachowo pozycjonowali prowadzony przez moją firmę sklep internetowy oraz administrowali kampanię adWords. Mogłem liczyć również na kompleksowe doradztwo.

Marcin Bator - Bator Retail

Firmę Traffic Trends charakteryzuje profesjonalizm, doskonały kontakt z Klientem oraz wysoka skuteczność realizowanych kampanii.

Rzetelne podejście do Klienta oraz troska o realizację ich celów powodują, iż współpraca z Traffic Trends jest zorientowana strategicznie i długoterminowo. Zdecydowanie polecam wszystkim potencjalnym Klientom!

Paweł Tomkiewicz - Skorzana.com, ButyRaj.pl

Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych przez Traffic Trends usług.

Dzięki pozycjonowaniu jesteśmy bardziej widoczni dla potencjalnych klientów, co oczywiście przekłada się na liczbę zamówień. Indywidualne podejście do klienta, fachowa pomoc i obsługa to cechy wyróżniające Traffic Trends na tle konkurencji.

Marek Zegadło - StółPlusKrzesła.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów oraz zaangażowania w pozycjonowanie naszego sklepu.

Współpraca jest nie tylko satysfakcjonująca, ale w pełni przejrzysta – żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, a bezproblemowy i szybki kontakt ułatwia wdrażanie nowych pomysłów. Efekty współpracy są zgodne z naszymi oczekiwaniami i bez wątpliwości możemy polecić ją innym.

Katarzyna Zbrojkiewicz - DanHen

Początkowo obawiałam się powierzyć fan page agencji, jednak ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę!

Traffic Trends z łatwością odnalazł się w niszowej tematyce mojego sklepu i profesjonalnie zajął się kompleksową komunikacją i moderacją treści na sklepowym profilu na Facebooku. Jeśli nie masz czasu na prowadzenie firmowego fan pagea, nie wahaj się i zleć to specjalistom.

Magdalena Liberda - FrancuskaWeranda.pl

Traffic Trends to bardzo rzetelna firma, która zdecydowanie stawia na zadowolenie swoich klientów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy i zaangażowania, jakie wkładają w swoją pracę.

Michał Rak - Konesso.pl

Traffic Trends to solidna firma, która znacznie poprawiła jakość odwiedzin mojego sklepu oraz zwiększyła konwersję.

Kontakt z firmą jest wyśmienity. Dominującą cechą Traffic Trends jest wysoka dbałość o szczegóły. Polecam!

Adam Lizuraj - Obuwie-Lizuraj.pl

Współpraca z firmą Traffic Trends zaowocowała wzrostem sprzedaży naszych produktów.

Kreatywne rozwiązania, starannie dobrane narzędzia reklamowe oraz indywidualne podejście sprawiło, że jesteśmy obecnie wiodącym sklepem z militariami w Polsce. Efektywne pozycjonowanie to też rezultat jasnej i rzeczowej komunikacji. Serdecznie dziękujemy za profesjonalna obsługę na najwyższym poziomie.

Tomasz Grzybowski - Milworld.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Traffic Trends.

Dzięki TT zwiększyła się nam znacząco sprzedaż na stronie. Polecamy tą firmę jako rzetelnego partnera, który dba o interesy swojego klienta.

Małgorzata Budzyńska - Partybudziki.pl

Od samego początku naszej współpracy z Traffic Trends jesteśmy zadowoleni ze świadczonych nam usług.

Firma wykazuje się rzetelnością i kompetencją w swojej branży, a co najważniejsze, rezultaty widać nie tylko w statystykach, ale również w faktycznej sprzedaży. Serdecznie polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm oraz liczą na długoletnie i owocne partnerstwo.

Tomasz Morawski - Buff

Profesjonaliści pod każdym względem.

Rzetelna obsługa klienta, ogromne zaangażowanie i bardzo szeroka oferta. Przez pierwsze miesiące naszej współpracy odczuliśmy ogromny wzrost zainteresowania naszą firmą. Szczerze polecamy!

Dawid Wolniak - Audiotop

Współpracujemy z firmą Traffic Trends już od ponad dwóch lat.

W naszych kontaktach szczególnie cenimy sprawną komunikacje i rzetelne podejście do powierzonych zadań. Jeśli szukają Państwo profesjonalnej ​i​ godnej zaufania agencji zajmującej się pozycjonowaniem polecamy Traf​fic​ Trends.

​Marek Herbert - Grupa Dezigno

Z firmą Traffic Trends współpracujemy od początku 2012 roku.

Szczerze polecamy współpracę w zakresie pozycjonowania. Wysoki poziom przygotowania merytorycznego, szybkie reakcje na zmiany wprowadzane przez Googlea, a także błyskawiczny i pomocny kontakt to rzeczy, które gwarantują nam udaną współpracę.

Dorota Majcher - Vubu.pl

Z firmą Traffic Trends współpracujemy od 2013 roku.

Jest to godny polecenia partner, doskonale zorientowany w specyficznym rynku usług pozycjonowania. Dzięki nim trafiamy do większej liczby potencjalnych odbiorców naszych usług.

Jakub Bandosz - Majorbroker.pl

Doświadczeń z reklamą w internecie mamy wiele

ale na pewno profesjonalne podejście do prowadzonych działań, to cecha, która na plus wyróżnia zespół Traffic Trends!

Andrzej Wasilewski - Riff

Chcę szczerze polecić usługi firmy Trafic Trends, nie tylko w zakresie pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych

ale również prowadzenia kampanii Adwords oraz wsparcia w obszarze copywritingu. Współpraca zaowocowała znaczną poprawą realizacji celów biznesowych sklepu internetowego eLadex, jak również pozwoliła przekonać Zarząd do zwiększenia inwestycji w kanał sprzedaży on-line.

Szymon Mydlarz - eLadex.pl

Firma Traffic Trends jest firmą godną polecenia.

Powierzone zadania wykonuje sumiennie, należycie i doskonale rozumie nasze potrzeby. Równie dobrze rozumie rynek i pomaga wcielać w życie nasze nowe pomysły.

Paweł Puszczyński - BBHome

Traffic Trends to najlepszy wybór, jakiego mogłem dokonać.

Podchodzą do pracy rzetelnie i są skuteczni w tym, co robią. Współpraca przebiega bardzo miło i bezproblemowo. Z czystym sumieniem mogę polecić innym!

Mirosław Mizioł - Oct-opus.net

Mój sklep oferuje bardzo niszowy produkt, który poszukiwany jest przez niewielką grupę odbiorców.

Nikt nie potrafił mi pomóc, tak, aby można było skutecznie i za rozsądną cenę pozycjonować sklep.
Wszystko się zmieniło, gdy poznałem ludzi z Traffic Trends. Dostrzegli i zrozumieli specyfikę mojego biznesu. Kreatywnie i co najważniejsze skutecznie rozwiązali mój problem.

Dominik Sewina - BMC

Wzorowa współpraca na każdym etapie

znakomita skuteczność w pozycjonowaniu frazy, z którą poprzednicy nie mogli sobie poradzić, wzrost pozycji strony w Google, uzyskane efekty w pełni zgodne z zapewnieniem Usługodawcy - z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Traffic Trends!

Artur Sadowski - mcklein.pl

Współpraca z firmą Traffic Trends prowadzona od 2013 roku

ma za zadanie jak najszersze wypromowanie oferty firmy w mediach internetowych. Wybierając firmę Traffic Trends na partnera biznesowego w pełni zaufałem doświadczeniu i kompetencji.

Andrzej Pozorski - Pozorski Trade

Polecamy firmę Traffic Trends!

Są specjalistami z branży SEO i współpraca z nimi przebiega bez zarzutów. Dzięki działaniom Traffic Trends nasze sklepy internetowe zajmują czołowe pozycje w wyszukiwarkach.

Andrzej Król - TopRacingShop.pl

Najwyższa jakość obsługi, doskonałe podejście do klienta oraz błyskawiczny kontakt

to właśnie te elementy sprawiły, że nasza współpraca trwa nieprzerwanie od kilku lat. Dzięki konkretnym rozwiązaniom, fachowej wiedzy oraz nowatorskim pomysłom Traffic Trends jest idealnym partnerem w e-biznesie.

Kacper Piątkowski - Agencja Reklamowa BrandyBrand

Współpraca z Traffic Trends okazała się świetną decyzją.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z bardzo szybkich efektów pozycjonowania. Olbrzymim plusem jest sympatyczna obsługa, która bezproblemowo rozwiązuje każdy napotkany problem i wdraża nasze pomysły.

Maciej Świętochowski - Eleganckimężczyzna.pl

W mojej branży liczy się pewność i zaufanie!

Ponieważ umiejętność dowodzenia to szybkość w podejmowaniu decyzji, lubię partnerów, na których w tej kwestii mogę polegać stuprocentowo!

Łukasz Wójciak - Brooklyn Band

Dość długo pracowali na nasze zaufanie

ale ostatecznie pokazali, że wiedzą, co robią. Traffic Trends to profesjonalny, godny zaufania partner w biznesie. Polecam!

Adrian Wojtkowiak - eFiltry.pl

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Traffic Trends.

Poziom obsługi od strony handlowej oraz technicznej jest bez zastrzeżeń i zawsze terminowy. Profesjonalizm oraz rzetelność kadry pracowniczej powalają ocenić Traffic Trends jako kompetentnego partnera biznesowego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do każdego zlecenia.

Elżbieta Dobieżyn - De-Tech.pl

Z przyjemnością rekomenduję traffictrends

które z dużą PR-ową sprawnością i lekkością formy obsługuje mój fanpage na facebooku. Jeśli, ktoś szuka kreatywnej i dynamicznej ekipy dbającej o wizerunek, to warto sprawdzić Traffic Trends!

Sylwia Majdan - sylwiamajdan.com

Traffic Trends to rzetelna firma, która od lat świadczy dla nas usługi z zakresu pozycjonowania sklepu internetowego.

Współpraca od samego początku układa się bez najmniejszych zastrzeżeń, na każde nasze zapytanie otrzymujemy rzeczową odpowiedź, wszystkie wymuszane przez Google i innych gigantów zmiany oraz poprawki są błyskawicznie nanoszone, a nasz sklep zajmuje wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

Maciej Dankowski - Milionczesci.pl

Traffic Trends wzorowo zajął się budowaniem naszej marki w mediach społecznościowych

idealnie wykorzystał bieżące wydarzenia w celu budowania marki w sieci oraz dobrze komunikował się z naszymi potencjalnymi klientami.

Artur Łuszczek

zobacz następną

Dołącz do grona zadowolonych klientów!