Skuteczne sklepy dla profesjonalistów - IAI-Shop.com na konferencji Traffic Day 2016!

Firma | 2 min czytania

Skuteczne sklepy dla profesjonalistów - IAI-Shop.com na konferencji Traffic Day 2016!

Myśląc o założeniu sklepu internetowego szukamy odpowiedniej platformy, która spełnia nasze wymagania. Przeglądamy dostępne oferty, umawiamy się na spotkania, aż w końcu wybieramy tę, która odpowiada nam pod każdym względem. IAI-Shop to jedna z platform, która  przeznaczona jest dla sklepów internetowych, IAI-Shop jest także partnerem konferencji Traffic Day. Z Przedstawicielami IAI-Shop będziecie mieli okazję spotkać się podczas przerw między blokami konferencji.

Czym jest i dlaczego warto współpracować z IAI-Shop.com?

IAI­-Shop.com to bezpieczny system sklepu internetowego działający w chmurze, przeznaczony profesjonalistom. W oparciu o IAI-Shop.com działa obecnie ponad 3000 aktywnie sprzedających sklepów oraz hurtowni internetowych w Polsce i za granicą, które wysyłają 1 000 000 przesyłek miesięcznie i sprzedają na kwotę prawie 3 mld zł rocznie. Udostępniamy bezpłatną instalację sklepu internetowego, a koszt jego utrzymania zaczyna się od jedynie 139 zł netto miesięcznie. Zapewniamy kompleksowe rozwiązanie do sprzedaży, które w standardzie zawiera m.in. omnichannel, wbudowany WMS i wiele funkcji ERP, sprzedaż hurtową, dwustronną integrację z Allegro, płatności online, integracje z najpopularniejszymi firmami kurierskimi, otwarte API do integrowania własnych rozwiązań, integracje z porównywarkami cen i tysiące innych integracji. Zapewniamy efektywne prowadzenie sprzedaży, swobodne skalowanie biznesu, nieograniczone wsparcie techniczne, łatwość pozyskania ruchu na strony sklepu i możliwość realizowania nawet kilku tysięcy zamówień dziennie.

Dlaczego właśnie IAI-Shop.com znalazło się w gronie naszych partnerów?

Odpowiedź dlaczego IAI pojawi się na Traffic Day jest oczywista - to najlepsze oprogramowanie sklepowe SaaS dostępne w Polsce. Nasze już ponad 4-letnie partnerstwo spowodowało, że poznaliśmy swoje silne strony bardzo dobrze i również my możemy z pełną odpowiedzialnością polecić każdemu rozwiązanie IAI-Shop. Cieszymy się, że podczas wszystkich wydarzeń, uczestnicy będą mieli okazję poznać to rozwiązanie i skorzystać z opcji rozwoju swojego biznesu!

Sprawdź program konferencji Traffic Day 2016!

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157