Bezpłatna konsultacja

Poznajcie nowość - Story Factory by Traffic Trends!

Kategoria: Inne

Dzisiejszy wpis będzie dość nietypowy. Chcielibyśmy poinformować Was o pewnym nowym projekcie, nad którym tak naprawdę pracowaliśmy od bardzo dawna. O projekcie, który również dzięki Wam formował się przez ostatnie miesiące aż w końcu osiągnął ostateczny kształt. Witajcie w Story Factory by Traffic Trends!

Już od sześciu lat dbamy o ruch i sprzedaż na stronach internetowych setek polskich sklepów. Gdy startowaliśmy, w lipcu 2011 roku, nasze portfolio usług składało się przede wszystkim z pozycji związanych z pozycjonowaniem. W kolejnych latach z powodzeniem dochodziły do tego działania związane z mediami społecznościowymi oraz kampaniami reklamowymi. Wielu z naszych Klientów z radością przyjmowało informację dotyczące naszych nowych kompetencji.

Od dawna z wieloma z nich pracujemy również nad bieżącym i regularnym podwyższaniem jakości treści i contentu. W końcu udało się uformować to w jedną, zgrabną ofertę i przedstawić powszechnie jako odrębny projekt – Story Factory!

wyrozniajacy2-1-1024x535.png

Na co możecie liczyć w ramach tego projektu? Tak naprawdę na kilka głównych usług, o których szczegółowo opowiadać będziemy Wam w najbliższych tygodniach:

* opisy produktów, * prowadzenie bloga, * tworzenie contentu video, * promocja reklamowa treści...

Niby nic nowego, ale jeśli do tych, potrzebnych Wam usług, dołożycie nasze doświadczenie w sektorze e-commerce i bezkonkurencyjne kompetencje budowania sprzedaży, to możecie być pewni najwyższej jakości!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z zakresem naszych usług na stronie www.StoryFactory.pl i jeśli możemy Wam w czymkolwiek pomóc, czekamy na kontakt!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!