Sukces Traffic Trends w rankingu Technology Fast50 Deloitte!

Firma | 2 min czytania

Sukces Traffic Trends w rankingu Technology Fast50 Deloitte!

28 października w warszawskim Domu Handlowym VITKAC odbyła się gala wręczenia nagród Deloitte Technology Fast 50. Była to już szesnasta edycja rankingu nagradzającego najszybciej rozwijające się organizacje Europy Środkowej.

Niezmiernie miło jest nam poinformować Was, że tegoroczna gala okazała się bardzo udana dla naszej agencji. Jako debiutanci wskoczyliśmy od razu na bardzo wysoką pozycję zajmując 10. miejsce w Europie Centralnej (3. w Polsce)! To niesamowicie motywujące do dalszej pracy wskazuje, że nadal jest duże zapotrzebowanie na usługi marketingu internetowego realizowane na najwyższym poziomie. Niezależny ranking udowodnił nam wszystkim, że od 4 lat podążamy dobrą drogą i obrany cel nie był błędem.

deolittle-min-1024x543.jpg

Cieszą nas również słowa ekspertów, którzy przy okazji Gali wzięli udział w debacie i zgodnie wskazywali rynek e-commerce jako kolejny obszar, który w przeciągu najbliższych lat zaliczy wzrosty znane wcześniej z branż technologicznych przekraczając „magiczny” pułap 20% nasycenia rynku.

Ta prognoza, a także doświadczenia z tegorocznej edycji, nakazują nam udowadniać dalej swoją wartość i dostarczać polskim firmom usługi digital marketingu na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach będziemy razem świętować kolejne wyróżnienia udowadniając stabilizację na pozycji lidera w reklamowej obsłudze polskiego e-commerce.

deolittle-nagroda-min-768x1024.jpg

W imieniu Zarządu Traffic Trends chcielibyśmy przy okazji serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom i partnerom, zarówno byłym jak i obecnym, którzy zaufali nam i uwierzyli w nasz model współpracy. Bez nich tak dynamiczny wzrost nie byłby możliwy i cieszy nas fakt, że od lat rośniemy razem! Przede wszystkim jednak słowa największego uznania należą się wszystkim tym, którzy od 2011 roku tworzą tę firmę. Te kilkadziesiąt osób codziennie ciężką pracą zbliżało nas do wspólnego celu, który został doceniony i nagrodzony.

Jesteśmy przekonani, że wczorajsze wyróżnienie będzie motywacją do jeszcze większego zaangażowania, także nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić do wspólnej pracy na najwyższych obrotach!

Wszystkie szczegóły dotyczące tegorocznej edycji konkursu znajdziecie tutaj.

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157