Blog Traffic Trends
deloittle

Sukces Traffic Trends w rankingu Technology Fast50 Deloitte!

28 października w warszawskim Domu Handlowym VITKAC odbyła się gala wręczenia nagród Deloitte Technology Fast 50. Była to już szesnasta edycja rankingu nagradzającego najszybciej rozwijające się organizacje Europy Środkowej.

Niezmiernie miło jest nam poinformować Was, że tegoroczna gala okazała się bardzo udana dla naszej agencji. Jako debiutanci wskoczyliśmy od razu na bardzo wysoką pozycję zajmując 10. miejsce w Europie Centralnej (3. w Polsce)! To niesamowicie motywujące do dalszej pracy wskazuje, że nadal jest duże zapotrzebowanie na usługi marketingu internetowego realizowane na najwyższym poziomie. Niezależny ranking udowodnił nam wszystkim, że od 4 lat podążamy dobrą drogą i obrany cel nie był błędem.

deloittle

Cieszą nas również słowa ekspertów, którzy przy okazji Gali wzięli udział w debacie i zgodnie wskazywali rynek e-commerce jako kolejny obszar, który w przeciągu najbliższych lat zaliczy wzrosty znane wcześniej z branż technologicznych przekraczając „magiczny” pułap 20% nasycenia rynku.

Ta prognoza, a także doświadczenia z tegorocznej edycji, nakazują nam udowadniać dalej swoją wartość i dostarczać polskim firmom usługi digital marketingu na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach będziemy razem świętować kolejne wyróżnienia udowadniając stabilizację na pozycji lidera w reklamowej obsłudze polskiego e-commerce.

deloittle nagroda

W imieniu Zarządu Traffic Trends chcielibyśmy przy okazji serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom i partnerom, zarówno byłym jak i obecnym, którzy zaufali nam i uwierzyli w nasz model współpracy. Bez nich tak dynamiczny wzrost nie byłby możliwy i cieszy nas fakt, że od lat rośniemy razem! Przede wszystkim jednak słowa największego uznania należą się wszystkim tym, którzy od 2011 roku tworzą tę firmę. Te kilkadziesiąt osób codziennie ciężką pracą zbliżało nas do wspólnego celu, który został doceniony i nagrodzony.

Jesteśmy przekonani, że wczorajsze wyróżnienie będzie motywacją do jeszcze większego zaangażowania, także nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić do wspólnej pracy na najwyższych obrotach!

Wszystkie szczegóły dotyczące tegorocznej edycji konkursu znajdziecie tutaj.

Piotr Urbaniak

Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży w Traffic Trends. Od początku istnienia agencji odpowiedzialny za planowanie działań reklamowych dla Klientów i ich bieżącą analizę, a także za obsługę wielu kluczowych Klientów. Dodatkowo i z zamiłowania trener marketingu internetowego.

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy