Blog Traffic Trends
e-commerce

Szybkość i wygoda zakupów – Przelewy24 na Traffic Day 2016!

Robiąc zakupy przez internet każdemu z nas zależy na szybkości i bezpieczeństwie transakcji. To także kluczowy element dla sklepu w trosce o komfort klienta. Na rynku istnieje wiele firm oferujących usługi w zakresie płatności internetowych., jednak do współpracy przy konferencji Traffic Day zaprosiliśmy Przelewy24. Dlaczego? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Współpraca z Przelewy24 – czym jest i co daje?

Serwis Przelewy24 obsługuje ponad 160 metod płatności, co stanowi maksymalne ułatwienie w dotarciu do najszerszej grupy docelowej każdego sklepu internetowego. Klient zapłaci bowiem za wybrany towar, wybierając z szerokiego wachlarza możliwości (przelew, karta, BLIK, raty, OneClick, Ferbuy, IVR, SMS Premium, itp. … ), a środki znajdą się na koncie sprzedawcy w ciągu kilku sekund.

Dokładamy wszelkich starań, żeby każda transakcja przebiegała szybko, łatwo i przede wszystkim, bezpiecznie. Nasza marka od lat budzi zaufanie klientów i partnerów, którzy cenią sobie stałe poszerzanie oferty, ciągły rozwój, wykorzystanie najnowszych technologii, najwyższą jakość obsługi, konkurencyjne stawki i indywidualne podejście do każdego kontrahenta.

Pozycja lidera na polskim rynku usług e-commerce stanowi gwarancję zadowolenia zarówno wśród sprzedających, jak i kupujących.

Dlaczego polecamy usługi Przelewy24? Odpowiedź jest prosta! Jak mówi Piotr, jeden z naszych prelegentów, cenimy sobie wygodę i bezpieczeństwo …

“Zawsze docenialiśmy narzędzia, które wpływają na wygodę i bezpieczeństwo klientów sklepów internetowych. Zwłaszcza, że sami bardzo często nimi jesteśmy i cieszy nas jakość Przelewy24 jako klientów ich klientów. Poza tym, nie da się nie zauważyć aktywności tej firmy na rynku e-commerce, a także wielkiego wkładu w rozwój tego sektora. To powoduje, że po sąsiedzku chcieliśmy, by towarzyszyli nam podczas „tournee” po Polsce i cieszymy się, że będą z nami!”

 

Ilona Kozłowska

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy