To już jest koniec… E-Commerce Sales Booster 2019 za nami!

Firma | 2 min czytania

To już jest koniec… E-Commerce Sales Booster 2019 za nami!

10 tysięcy przejechanych kilometrów, tysiąc uczestników, 11 konferencji i niezliczone godziny rozmów, wymiany doświadczeń, e-commerce’owego networkingu… Tak właśnie spędziliśmy ostatnie 6 tygodni zawładniętych trasą ECSB!

Na początku chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim Wam za obecność! Frekwencja w każdym mieście była dla nas pozytywnym zaskoczeniem i zebrana publika w dziesięciu polskich miastach udowodniła, że polski e-commerce wciąż jest głodny wiedzy i rozwoju. Każdy z Was szukał innych informacji i inspiracji, i niesamowicie cieszy nas fakt, że większość je znalazła. Jak wynika z przeprowadzonych ankiet, 98,5% uczestników poleca to wydarzenie i udział w nim. Lepszej nagrody otrzymać od Was nie mogliśmy!

E-Commerce Sales Booster był pierwszą w Polsce, w pełni darmową trasą konferencyjną poruszającą wyłącznie zagadnienia związane ze wzrostem sprzedaży w sklepach internetowych. Nie mógł za ten projekt odpowiadać inny zestaw firm niż największy dostawca oprogramowania dla sklepów internetowych i jedyna agencja marketingowa w pełni skoncentrowana na obsłudze e-commerce! Przedstawiciele IAI SA (pozdrawiamy Wojtek i Maciej!) oraz naszej agencji odwiedzili Gdańsk, Bydgoszcz, Białystok, Warszawę, Kraków, Lublin, Wrocław, Szczecin, Łódź i Poznań by opowiadać o optymalizacji konwersji, ruchu mobile, treściach na stronie, zwrotach czy pozycjonowaniu. W każdym mieście dziesiątki osób do późnych godzin wieczornych w skupieniu analizowało nasze pomysły, by w kolejnych tygodniach wdrażać je w życie. Szczerze wierzymy, że takie inicjatywy pozwolą wszystkim im wygenerować wzrosty w najbliższym czasie i…

I z chęcią wrócicie na kolejne wydarzenia organizowane przez nasze firmy. Wiemy, że wielu z Was bało się, że skoro wydarzenie jest darmowe, to pewnie będzie przypominało „sprzedaż garnków i pościeli”. Sami piszecie w ankietach, że zaskoczyło Was, iż tak nie było. Zależy nam wszystkim na poziomie wiedzy wśród właścicieli i pracowników sklepów internetowych i takie spotkania, totalnie niesprzedażowe, były dla nas czystą przyjemnością.

W imieniu organizatorów i trenerów bardzo dziękujemy za tegoroczną edycję! Już myślimy o tym, czym zaskoczyć Was w 2020!

exZbw.jpeg

eZNax.jpeg

iTPjK.jpeg

L9JG0.jpeg

pcYgV.jpeg

ZLU2J.jpeg

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157