Blog Traffic Trends

To już rok!

Minął już rok od momentu nawiązania współpracy z firmą IAI SA. W listopadzie 2011 roku stworzyliśmy dla wszystkich klientów tej sklepowej platformy specjalne Pakiety usług. Konkurencyjne ceny, wysoka jakość i skuteczność naszych działań przypadły do gustu klientom jednej z największych i najlepszych platform sklepowych w Polsce.

Z tej okazji postanowiliśmy pójść o jeden krok dalej i stworzyć kolejne, specjalne rozwiązanie. W ten oto sposób powstał Pakiet „5 za 5”. Za jedne 500 zł netto miesięcznie wszyscy klienci IAI mogą otrzymać od nas Pakiet składający się z pięciu usług:

 

  1.  Pozycjonowanie na 5 ogólnych fraz
  2.  Pozycjonowanie szerokie (tzw. „długi ogon”)
  3.  Audyt SEO
  4.  Optymalizacja kategorii
  5.  Indywidualna strategia promocji na Facebooku

Mamy nadzieję, że dzięki bogatej ofercie oraz przystępnej cenie jeszcze większe grono klientów IAI rozwinie swoje internetowe biznesy współpracując z naszą firmą. Zarówno naszemu strategicznemu partnerowi, jak i nam samym, życzymy kolejnych, udanych lat współpracy i wzrastających wykresów dla wszystkich wspólnych klientów!

Dodaj komentarz

Jóźwik Paweł

Pasjonat i praktyk e-commerce.

Od wielu lat uczestnik polskiego rynku e-commerce. Założyciel agencji marketingu internetowego Traffic Trends, od 5 lat na stanowisku prezesa. Wraz z zespołem pomaga w rozwoju kilkuset sklepów internetowych należących do klientów firmy. Specjalista analityki internetowej.

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy