Bezpłatna konsultacja

TRAFFIC DAY 2016 – 4 WYDARZENIA W CAŁEJ POLSCE JUŻ W MAJU I W CZERWCU!

Kategoria: Firma

Zeszłoroczna konferencja marketingowa, którą mieliśmy okazję zorganizować w Poznaniu zakończyła się wielkim sukcesem. To wydarzenie i opinie przekazywane po nim pokazały, że w coraz większym tłumie wydarzeń szkoleniowych „dla branży”, brakuje praktycznego podejścia do klienta i do osób, dla których marketing nie jest całym życiem. Mając na uwadze właśnie tę grupę z przyjemnością ogłaszamy, że w tym roku TRAFFIC DAY odbędzie się 4 razy w 4 różnych miastach Polski!

traffic-day-ulotka-01.jpg

Budowanie długotrwałej relacji z klientem swojego sklepu internetowego to zadanie niesamowicie trudne. Od znalezienia go, przez poznanie, skuteczną sprzedaż, aż po zbudowanie trwałej relacji. Choć porównanie nie jest tak oczywiste, to jednak cały proces dość mocno przypomina relacje damsko-męskie i problemy, jakie każdy z nas wielokrotnie napotykał na swojej uczuciowej drodze. Z lekkim przymrużeniem oka, właśnie w tej konwencji, postaramy się wzbogacić Waszą wiedzę marketingową i dać pozytywnego kopa Waszym biznesom!

By wydarzenie miało odpowiednią „siłę rażenia” wystawiamy najmocniejsze armaty. O tym, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie oraz o sztuce analizowania porażek opowie Wam wieloletni posiadacz własnych sklepów, a przede wszystkim twórca i Prezes Traffic Trends – Paweł Jóźwik. O tym, jak opowiadać o sobie i jak dbać o swoich klientów porozmawiacie z Jackiem Basińskim, trzymającym w ryzach cały dział mediów społecznościowych. I w końcu, o tym jak znaleźć drugą, trzecią i tysięczną szansę na finalny sukces dowiecie się od Piotra Urbaniaka, fanatyka strategicznego myślenia w marketingu internetowym.

Dokładnie ten sam rozkład tematów przedstawimy Wam czterokrotnie w czterech różnych miejscach Polski. Rozpoczniemy 12 maja w Poznaniu, by już tydzień później, 19.05 spotkać się z Wami w Gdańsku. Kolejne dwa wydarzenia odbędą się w czerwcu –  2 czerwca spotkamy się w Krakowie, a 09.06 zakończymy cykl naszych spotkań w Warszawie.

KUP BILET NA WYBRANE WYDARZENIE

Specjalnie dla Was, by podzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem z jak największą liczbą osób, przygotowaliśmy najniższą możliwą cenę za tak profesjonalne spotkanie. Za jedyne 149 zł otrzymasz ogrom praktycznej wiedzy, szkoleniowe materiały i bardzo smaczne jedzenie w ramach całodniowego cateringu.

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!