Bezpłatna konsultacja

Traffic Day 2021 już 4.11.2021!

Kategoria: Firma

4.11.2021, w Estradzie Poznańskiej (i jednocześnie online!), odbędzie się kolejna edycja konferencji Traffic Day, której w tym roku przyświeca hasło #QUICKWINS. To wyjątkowe spotkanie dla praktyków e-commerce, które zostało zbudowane w 100% w oparciu o głosy (i idące za tym potrzeby) uczestników poprzednich edycji eventu. Są nimi właściciele sklepów, managerowie e-commerce i wszyscy Ci, którzy dążą do rozwoju sklepów online. Co dokładnie czeka nas 4.11.2021?

Przed Wami ponad osiem godzin praktycznych wystąpień ekspertów. Bez owijania w bawełnę i nachalnej sprzedaży usług. To spotkanie dla tych, którzy szukają konkretnych porad na temat tego jak skutecznie rozwijać i reklamować własny sklep, ale też jak pracować nad budowaniem lojalności i zaufania naszych Klientów oraz obsługą tuż po sprzedaży. Masa ciekawych wniosków, mnóstwo inspiracji.

Prelegentami organizowanego przez Traffic Trends eventu będą przedstawiciele zarówno firm z branży jak i sklepów internetowych. Wystąpią więc reprezentanci:

  • Globkurier
  • vSprint
  • IdoSell
  • Strategic Mind
  • e-lakiernik
  • pomadziarz.pl

Ale to nie koniec atrakcji! Czekają nas Was także dwa panele dyskusyjne.

Chcesz wziąć udział w wydarzeniu na miejscu? Żaden problem! Chcesz śledzić spotkanie online! Nic nie stoi na przeszkodzie! Wejdź na www.trafficday.pl, kup bilet lub dostęp do streamingu i weź udział w najbardziej praktycznej konferencji dla e-commerce!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!