Bezpłatna konsultacja

Traffic Trends Certyfikowanym Partnerem+ w Allegro!

Kategoria: Firma

Od wielu miesięcy dla naszych Klientów prowadzimy kampanie reklamowe oparte o system Allegro Ads. Z przyjemnością możemy poinformować Was, że od dziś należymy do wąskiego grona firm posiadających najwyższy możliwy status partnerski - Partnera+ Allegro Ads!

System reklamowy Allegro przebojem wdarł się na polską scenę marketingu i w budżety reklamowe tysięcy polskich firm. Dbając o efektywne i regularne podnoszenie przychodów naszych Klientów zaproponowaliśmy im dołączenie do systemu reklamowego Allegro Ads i wdrożenie tej formy reklamy w swojej strategii.

Efekty często były ponadprzeciętne, a nowy kanał sprzedaży idealnie uzupełniał się ze sprzedażą generowaną poprzez sklep internetowy. Od małej, dodatkowej formy reklamy, Allegro Ads stało się pełnoprawną usługą w naszym portfolio. Tym bardziej cieszymy się, że nasze starania i osiągane wyniki zostały docenione i zaproszono nas do elitarnego grona agencji ze statusem Partner+ Allegro Ads.

Z jednej strony to dla nas potwierdzenie, że zmierzamy w dobrym kierunku i zainteresowanie tą formą reklamy było dobrą decyzją, z drugiej zaś zobowiązanie do dalszej pracy na rzecz dziesiątek naszych Klientów, którzy nam zaufali. Dziś świętujemy, a od jutra walczymy dalej o Wasze zwroty z inwestycji!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!