Traffic Trends na Czwartkach Social Media

Inne | 2 min czytania

Traffic Trends na Czwartkach Social Media

Czwartkowe spotkania Social Media to spotkania dla ludzi, których pasją są portale społecznościowe. Świat social media jest inspirujący, ciekawy i ciągle pojawiają się nowinki w tym temacie, o których warto mówić. Spotkania te, to również świetna okazja do poznania nowych osób z branży, czy tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z social media. Dlaczego mówimy dziś o Czwartku Social Media? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Organizatorzy cyklu spotkań zaprosili naszego Social Media Managera Jacka Basińskiego na pierwsze spotkanie w 2016 roku. To był zarówno debiut Jacka jak i całej agencji Traffic Trends na tego typu wydarzeniu. Jak oceniamy to spotkanie? Nam się podobało. Publiczność gorąco przyjęła Jacka i z uwagą wysłuchała prezentacji, która została przygotowana specjalnie pod to wydarzenie.

CZRILB7WQAIZkZO-300x169.jpg

Uczestnicy spotkania wysłuchali prezentacji, która dotyczyła zmian, jakie wymusza Snapchat w promocji marki. Jacek wyjaśnił, czym jest aplikacja i dlaczego warto z niej korzystać, by promować markę oraz w jaki sposób to robić. Snapchat to inny rodzaj komunikacji, bardziej bezpośredni i konkretny. Za pomocą Snapchata nasz odbiorca dowiaduje się o promocjach, kodach rabatowych czy konkursach. Dostaje on unikalną treść, dzięki której może lepiej poznać markę, a także po części identyfikować się z nią.

CZRIYY-WIAIwV44-300x169.jpg

Snapchat to narzędzie bardzo spontaniczne, ale żeby mieć wartościową grupę odbiorców, nasze konto powinno być przemyślane, a komunikaty jasno sprecyzowane na grupę odbiorców. Komunikaty, które wysyła firma są krótkie, dzięki temu nasz obserwujący może skupić się tylko na konkretnym przekazie, ponieważ nie rozprasza go nic innego. Jest skoncentrowany na danym komunikacie.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w Czwartkowych spotkaniach Social Media. Dla nas było to bardzo ciekawe spotkanie i nie zawahamy się zawitać na kolejnych edycjach.

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157